Keila püsis suurema osa mängust käeulatuses, aga Kalev/Cramo võttis oma | Korvpall

2145439h321dt24

Tere tulemast Eesti kõige põnevamale korvpalli mängule! Keila oli suurema osa mängust käeulatuses, kuid Kalev/Cramo võttis lõpuks võidu. See oli põnev ja pingeline matš, kus mõlemad meeskonnad näitasid oma parimat oskust. Korvpall on Eestis väga oluline spordiala ja see mäng oli sellele suurepäraseks tõestuseks. Keila võib küll olla pettunud, kuid kindlasti õpivad nad sellest kogemusest ja naasevad veel tugevamana. Selle mängu fännid kindlasti ootasid ja ei pidanud pettuma!

Korvpalli Eesti-Läti liiga esmaspäevases ainsas mängus alistas tabeliliider Kalev/Cramo Keila 92:79.

Kalev/Cramo võitis avaveerandi 25:15, aga ei jõudnud külalismeeskonnast tõeliselt ohutusse kaugusesse enne viimase perioodi algust, kui 10:3 vahespurt suurendas nende edu 21-punktiliseks. Keila tuli korraks veel 11 punkti kaugusele, aga võõrustajad võtsid lõpusireeniks 419 pealtvaataja ees võidu ikkagi kahekohalise vahega.

Esmaspäeval pingilt alustanud Ben Shungu tabas kõik neli kaugviset ja viskas Kalev/Cramo kasuks 27 minutiga 21 punkti, jagas kuus resultatiivset söötu, tegi neli vaheltlõiget ja võttis ka neli lauapalli. Manny Suarez lisas 18 punkti ja kümme lauapalli, Kregor Hermet panustas 17 punktiga.

Keila poolelt kogusid 18 punkti Karlis Zunda ja Kevin Johnson, ameeriklase arvele jäi ka kaheksa lauapalli, seitse resultatiivset söötu ja viis vaheltlõiget. Kristen Kasemets tõi Keila kasuks 16 punkti.

15 võitu järjest saanud ja tänavu vaid Prometei paremust tunnistanud Kalev/Cramo liigub põhiturniiri võidu kursil, viimased kolm mängu kaotanud Keila on kaheksa võidu ja 15 kaotusega 12. kohal.

Kuigi Keila suutis suurema osa mängust hoida enda kontrolli all, suutsid Kalev/Cramo mängijad lõpuks võidu enda kasuks pöörata. See näitab nende meeskonna visadust ja võitlusvaimu, mis viis neid lõpuks võidule. Keila võib siiski uhkust tunda oma pingutuste üle, kuna suutsid tugeva vastase vastu hästi mängida. Tulevikus võivad nad arendada oma oskusi veelgi ja võtta revanši tulevastel mängudel.

Loe rohkem:  Kriisa ja West Virginia naasid võidusoonele | Korvpall

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga