Dallas ei leidnud 46 punkti visanud Bookerile vasturohtu | Korvpall

2228613h859ct24

Tere tulemast Eestisse! Viimase korvpallimatši ajalugu on täis põnevaid lugusid ning üks neist toimus hiljuti, kui Dallas Mavericks ei suutnud peatada Phoenix Sunsi tähel mängujuhti Devin Bookerit, kes viskas muljetavaldavad 46 punkti. See oli tõeline meistriklassi etendus, kuid Dallase meeskond ei suutnud leida vasturohtu Bookerile. See kuum võistlus pani publiku äärele istuma ning tõi kaasa palju elevust. Korvpallifännid üle maailma ei saa oodata, et näha, mis juhtub järgmises mängus.

Phoenix Suns teenis korvpalliliigas NBA seitsmenda järjestikuse võidu, kui alistas Dallas Mavericksi Devin Bookeri suurepärase mängu toel 132:109.

Külalismeeskond Phoenix (26-18) jäi teisel veerandajal 16-punktilisse kaotusseisu, aga võitis kolmanda perioodi lausa 43:20. Devin Booker viskas oma 46 punktist 22 just kolmandal veerandajal, Luka Doncic tõi Dallasele (24-20) 34 punkti, üheksa resultatiivset söötu ja kaheksa lauapalli.

Giannis Antetokounmpo kogus Milwaukee Bucksi (31-13) 126:116 võidumängus Cleveland Cavaliersi (26-16) üle 35 punkti, 18 lauapalli ja kümme resultatiivset söötu, Damian Lillard lisas 28 ja Khris Middleton 24 punkti.

Läänekonverentsis on veidi ootamatult Minnesota Timberwolvesiga esikohta jagama kerkinud Oklahoma City Thunder (31-13), kes alistas kolmapäeval 140:114 San Antonio Spursi (8-36). “Võidujooksus” põhihooaja kõige väärtuslikuma mängija tiitlile Joel Embiidi ja Nikola Jokici järel ilmselt kolmandal kohal olev Shai Gilgeous-Alexander viskas 32 punkti ja andis kümme resultatiivset söötu, Victor Wembanyama kogus Spursi kasuks 24 punkti ja 12 lauapalli.

Kuigi Dallas Mavericks mängis kõvasti, ei suutnud nad piisavalt tõhusalt peatada Phoenix Sunsi tähekangelast Devin Bookeri, kes viskas laupäeva õhtul 46 punkti. See tulemus näitas, kui oluline on meeskonna kaitsetöö ja vasturünnakud, et võita tippmänge NBA-s. Mavericksil tuleb teha kõvasti tööd, et parandada oma kaitset ja leida paremaid võimalusi vasturünnakuteks. Loodame, et nad suudavad tõsta oma mängu taset ja saavutada paremaid tulemusi tulevikus.

Loe rohkem:  Drell ja Bulls panid G-liiga esindusmeeskonna paika | Korvpall