Keila Coolbetiga liitub mullu Hiinas mänginud ameeriklane | Korvpall

2458394hae94t24

Ameerika staar Keila Coolbetis!

Keila Coolbet meeskond on teinud vahva lisavõit! Meiega liitus ameeriklane, kes möödunud hooajal Hiinas võitluspõhjal korvpalli mängis.

Kõiges teistes meeskondadega võistlemise juures, ta toob endaga kaasa kogemust ja uusi oskusi, mis kindlasti aitavad meie meeskonnal edasi liikuda!

Loe edasi, et teada saada, kellega meie meeskond nüüd liitub!

Keila Coolbeti järgmine pusletükk on paika saanud ning nendega liitub ameeriklane Taylor Cunningham, kes eelmisel hooajal mängis Hiinas Guangdong Winnerway meeskonnas.

“Olen otsustanud ühineda Keila Coolbeti meeskonnaga erinevatel põhjustel. Põhiliselt klubi maine, kvaliteetsete treeneri- ja treeninguvõimaluste pakkumisel ning võimalus võistelda kõrgemal võistlustasemel. Mul on hea meel, et saan olla osa Keila tugevast meeskonnakultuurist, mängijatevahelisest sõprusest ning võimalusest arendada oma oskusi ja võimeid toetavas ja konkurentsitihedas keskkonnas,” märgib 33-aastane mängujuht.

“Taylor on tehniliselt väga osav ning usun, et ainuüksi temaga koos treenimisest on meie noorele tagaliinile väga palju kasu. Samas ootan temalt platsil meeskonna vedamist, mängu käivitamist ja rasketel hetkedel lahenduste enda peale võtmist. Tegemist on kogenud mängijaga, kelle kohta oleme vaid head kuulnud,” kommenteerib peatreener Peep Pahv.

Keila Coolbet siiras konkurents

Keila Coolbetiga liitumine on oluline samm meeskonnale, lisades olulise kogemuse ja tugeva mängija. Ameeriklasest mängija kogemus Hiinas toob uudseid strateegiaid ja taktikat, mis aitavad Keila Coolbetile konkurentslikum olla.

See liitumine näitab ka Eestis korvpallitavale arengut ja võimalusi rahvusvahelise kogemuse saamiseks.

Loe rohkem:  TalTechi korvpallimeeskond sai Eesti-Läti liigas 33-punktilise kaotuse | Korvpall

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga