Keila andis teisel poolajal Riia VEF-ile tugeva lahingu | Korvpall

2246193haddbt24

Keila Basketball team put up a strong fight against Riga VEF in the second half of their game, showcasing their determination and skill on the court. Despite facing a tough opponent, Keila displayed resilience and teamwork, making the match an exciting and intense battle. The players’ efforts and commitment to the game were evident, leaving fans and spectators in awe of their performance. Keila’s performance against Riga VEF proves that they are a force to be reckoned with in the world of basketball in Estonia.

Korvpalli Eesti-Läti liigas võitis Keila kolmapäeval tabeli kolmanda meeskonna Riia VEF-i vastu teise poolaja 14 punktiga, aga pidi lõpusireeniks ikkagi tunnistama vastaste viiepunktilist paremust. Tallinna Kalev kaotas neljandal kohal olevale Ventspilsile.

Seisul 11:11 tegi VEF avaveerandi lõpus ja teise alguses 15-punktilise vahespurdi, veidi enne poolaja lõppu suurenes vahe juba 22-punktiliseks ning 49:27 oli külalismeeskond ees ka kolmanda veerandaja alguses.

Keila vastas sellele aga oma 17:2 vahespurdiga ja kärpis kaotusseisu seitsmele silmale. Kuigi VEF pääses viimasel veerandajal taas 15 punktiga ette ja juhtis veel 2.46 enne lõpusireeni 75:62, avaldas Keila vastastele veel korra tugevat survet ja Margus Pahvi korv tõi kodumeeskonna enam kui 300 pealtvaataja ees nelja punkti kaugusele. Enamaks aga Keila võimeline olnud ja nii võttis Riia klubi 77:72 võidu.

Karlis Zunda viskas Keila kasuks 23 punkti, võttis seitse lauapalli ja jagas ka seitse resultatiivset söötu. Andri Mõronenko lisas 18 punkti, VEF-i resultatiivseim oli 15 punkti visanud Shawn O’neal Pipes Jr.

Tallinn Kalev/Snabb kaotas kodusaalis tabeli neljandale meeskonnale BK Ventspilsile kõik veerandajad ja kogu mängu 80:94. Toomas Raadik tõi Eesti klubile 17 punkti ja kuus lauapalli, kapten Mario Paiste lisas 13 silma. Ishmael El-Amin viskas Ventspilsi kasuks 20 punkti.

Loe rohkem:  Jamesi 40 punktist Lakersile ei piisanud, Drelli pingile jätnud Bulls võitis | Korvpall

VEF-il on tabelis kolmandana 21 võitu ja viis kaotust, Ventspils on nende järel 19 võidu ja seitsme kaotusega neljas. Keila (9-17) on 12. kohal, Kalevile oli kolmapäevane kaotus kolme võidu kõrval hooaja 22.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Keila võttis teisel poolajal Riia VEF-ile korvpallilahingus kindlalt vastu ning näitas suurepärast võitlusvaimu. Kuigi lõpptulemus ei olnud soosiv Keila jaoks, võib meeskond siiski uhke olla oma esituse üle. Mäng pakkus põnevat vaatemängu ning tõi esile mõlema meeskonna võimekust. Keila jätkab treeninguid ja tööd ning kindlasti ootab neid ees veel palju edukaid mänge tulevikus.