Karl Killing: olen vokalist ja seda ka debüütalbumiga näitan | Muusika

2297928ha6d2t24

Tere tulemast Eestisse, kus muusika tõeliselt elab ja hingab! Karl Killing on noor andekas vokalist, kes on valmis vallutama muusikamaailma oma debüütalbumiga. Tema tähelepanuväärne hääl ja kirg muusika vastu on võluvad ning lubavad kuulajatel kogeda emotsioone nagu kunagi varem. Karlil on kõik vajalik, et saada järgmiseks suureks muusikatäheks ning tema muusikaline anne jätab kindlasti jälje kõigi südamesse. Olge valmis avastama säravat muusikatalenti, mis on sündinud Eestis – Karl Killing!

Eesti laulja, laulukirjutaja ja produtsent Karl Killing andis neljapäeval välja debüütalbumi “37”. 12 looga albumil astuvad Killingu kõrval üles ka Anne Veski, Yasmyn ja Kirot.

Albumi pealkiri sündis numbrite kombinatsioonist, mis on Karli juba pikemat aega jälitanud ja tema jaoks oluliseks saanud ning Anne Veskiga koos valminud albumi menusingli “sinust saati” muusikavideos sai ka number 37 Karli käele tätoveeritud.

“Album on uuekooli R&B sound’iga. Kuna ma ise kuulangi ainult sellist muusikat, siis tunnen, et see on ka minu enda muusikalisse käekirja tugevalt sulanud. Minu lugudes on teistsugused harmooniad ja kõvasti meloodilisem muusika kui see, mis hetkel turul aktuaalne on. Ma olen vokalist ja seda ma ka selle albumiga näitan,” selgitas Killing.

“Album ise räägib erinevatest tunnetest: armumisest, uuest algusest, sensuaalsusest ja kõigest sellest, mis armastusega seotud on. Kuna olen ka varem maininud, et olen pigem emotsionaalselt avatud, siis tundsin, et seda teed ma pean ka jätkama,” lisas ta.

“Minuga teevad kaasa Kirot, Yasmyn ja Anne Veski. Kõik on täiesti seinast seina artistid, aga kõik justkui sulanduvad kõige paremas mõttes albumisse,” sõnas Killing ning lisas, et kõige hingelähedasem talle on koos Yasmyniga valminud pala “hoitud”. “See lugu viib sind nostalgilisse meeleollu. Mul tuleb sellega kohe silme ette mai kuu, kus on juba piisavalt soe, et saad särgi väel väljas käia – tead, et kohe on ka juuni ja algab suvi,” sõnas Killing.

Loe rohkem:  Eva Palm: sel aastal ükski väga suur artist ilmselt Eestisse ei jõua | Muusika

Kokkuvõtvalt võib öelda, et Karl Killing on andekas vokalist, kes suudab oma debüütalbumiga tõestada oma muusikalisi oskusi ja andeid. Tema muusika on kaasahaarav ja täis emotsiooni ning kindlasti väärib tähelepanu nii Eestis kui ka rahvusvahelisel muusikamaastikul. Killingu potentsiaal on suur ning tema tulevik muusikuna näib olevat helge. Ootame huviga tema tulevaseid loomingulisi saavutusi ja jätkuvat edu muusikamaailmas.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga