Kaotusseisust väljunud Müncheni Bayern pääses Kane’i väravate toel edasi | Jalgpall

2295921h3d85t24

Eestis on suur huvi jalgpalli vastu ning hiljutine sündmus, kus Müncheni Bayern suutis kaotusseisust välja tulla Harry Kane’i väravate toel, on pannud kõik fännid õhku ahmima. See näitab meeskonna võitlusvaimu ja Kane’i talenti, mis aitas neil edasi pääseda. Jalgpall on lugude ja emotsioonide mäng ning see mäng andis kindlasti fännidele palju põnevust ja rõõmu. See võit on tõestus sellest, et kuigi olukord võib olla keeruline, pole midagi võimatut jalgpallis.

Esimese mängu võõrsil kaotanud Müncheni Bayern lõi Meistrite liiga kaheksandikfinaali kordusmängus Rooma Laziole kolm väravat ja tagas koha kaheksa hulgas.

Kui Roomas oli kohalik meeskond võitnud 1:0, siis Bayern pööras vaekaussi esimese poolaja lõpus: 38. minutil saatis palli väravasse Harry Kane’i ja 45+2. minutil Thomas Müller.

Kane lõi teise poolaja keskel veel ühe tabamuse ja Bayern võitis kodusel Allianz Arenal 3:0 ehk pääses veerandfinaali koondskooriga 3:1.

Saksamaa suurklubi ülevõim kordusmängus oli ilmselge, neil oli 22 väravaüritust vastase nelja vastu. Löögid raamidesse olid Bayerni kasuks seitse-null.

Seejuures pole Bayerni viimase aja vorm kuigi hea olnud. Kõigi sarjade peale oldi eelmisest viiest mängust võidetud vaid üks ja kaotatud kolm.

Vähemalt veerandfinaali jõudis Bayern nüüd 11. korda viimase tosina hooaja jooksul, aga eelmisel kolmel korral tuli just selle faasi järel kõrvale astuda.

Edasi pääses ka Pariisi Saint-Germain, kes oli võitnud avamängus kodus Real Sociedadi 2:0 ja oli võõrsil üle 2:1 ehk pääses edasi koondskooriga 4:1.

Kylian Mbappe avas 15. minutil skoori ja suurendas 56. minutil edu. Real Sociedadi ainsa tabamuse selles seerias lõi 89. minutil poolkaitsja Mikel Merino.

Kolmapäeval kohtuvad Manchester City – FC Kopenhaagen (seis 3:1) ja Madridi Real – RB Leipzig (1:0).

Loe rohkem:  De Bruyne tagasitulek innustas City võidule, Chelsea alistas Fulhami | Jalgpall

Kane’i väravate toel pääses Müncheni Bayern kaotusseisust välja ja edasi järgmisesse vooru. See oli suurepärane näide meeskonna võitlusvaimust ja võimekusest pöörata mäng enda kasuks. Kane’i järjekindlad ja otsustavad väravad olid võtmetähtsusega võidu saavutamisel. See võit tõestas, et jalgpall on ettearvamatu mäng ning kõik on võimalik, kui meeskond on ühtne ja keskendunud. Müncheni Bayerni ja Kane’i suurepärane esitus võitis fännide südamed ning jätab lootuse ka järgmisteks mängudeks.