Kalev tegi Läti klubi vastu tugeva avapoolaja, aga jäi teisel hätta | Korvpall

2167423h818at24

Tere tulemast Eesti korvpallielu! “Kalev tegi Läti klubi vastu tugeva avapoolaja, aga jäi teisel hätta | Korvpall” – see pealkiri väljendab täpselt ühe põneva mängu kulgu. Miski pole võrreldav koduse publiku ees toimuvale põnevale korvpallimatšile. Siin kohtuvad kohalikud talentidega mängijad ning välismaalt pärit professionaalid. Nii et kui oled korvpallisõber või lihtsalt otsid emotsioonirikast meelelahutust, siis on Eesti korvpallimaastik just sulle!

Korvpalli Eesti-Läti liiga pühapäevases ainsas mängus kaotas eelviimasel kohal olev Tallinna Kalev/Snabb kodusaalis 88:100 tabeli seitsmendale BK Ogrele.

Kalev viskas juba avaveerandil 27 punkti ja läks teise perioodi alguses pärast Toomas Raadiku tabavat kaugviset nelja punktiga ette. Kodumeeskond juhtis veel enne vaheajale minekut 43:41, aga teise veerandaja lõpus ja kolmanda alguses tegi Ogre 22:2 vahespurdi ja kümnest punktist lähemale Kalev enam ei jõudnudki.

Andris Misters viskas lausa 32 resultatiivset söötu andnud Läti klubi kasuks 24 punkti, võttis kaheksa lauapalli ja andis viis korvisöötu. Kristaps Mediss lisas 19 punkti ja Andrew Corum 17 punkti, kümme lauapalli ja kuus resultatiivset söötu. Eesti klubi parimad olid 15 punkti visanud Daquan Lilly ja 13 punkti lisanud Mark-Andreas Jaakson, Bailey Joel Hardy arvele jäi 12 punkti, kuus lauapalli ja viis korvisöötu.

Kolm viimast mängu kaotanud Kalev on kolme võidu ja 20 kaotusega tabelis eelviimasel ehk 15. kohal, Ogre on võitnud neli järjestikust kohtumist ning on 13 võidu ja üheksa kaotusega seitsmendal kohal.

Kokkuvõttes võib öelda, et Kalev näitas avapoolajal tugevat mängu Läti klubi vastu, kuid teisel poolajal ei suutnud nad sama taset hoida. Kuigi tulemus polnud soovitud, oli näha meeskonna püüdlikkust ja võitlusvaimu. Jätkuvalt on oluline analüüsida mängu tugevaid ja nõrku külgi ning keskenduda treeningutel nendele valdkondadele, kus on veel arenguruumi. Oluline on jääda positiivseks ja uskuda endasse, sest ainult nii suudetakse saavutada soovitud tulemusi tulevikus.

Loe rohkem:  Hea hoog püsib nii Boston Celticsis kui ka Domantas Sabonise esitustes | Korvpall