Kalev/Cramo tõi meeskonda U-19 vanuseklassi maailmameistri | Korvpall

1710172093 2300184h4255t24

Estonia’s basketball team, Kalev/Cramo, has recently made a groundbreaking addition to their roster by signing the U-19 World Champion. This talented young athlete brings a wealth of skill and determination to the team, raising the bar for competition in the world of basketball. Fans across the country are buzzing with excitement as they anticipate the impact this rising star will have on the court. With such a prestigious achievement under his belt, all eyes are on this young player as he prepares to make his mark on the professional basketball scene in Estonia.

BC Kalev/Cramo korvpallimeeskonna tänavuse hooaja viimane liituja on Kanadast pärit 24-aastane ja 210 cm pikk keskmängija Grant Shephard, kes on võimeline täitma ka ääremängija positsiooni.

2017. aastal koos hilisema NBA draft’i kolmanda valiku RJ Barrettiga Kanada U-19 koondise koosseisus maailmameistriks tulnud Grant Shephard on senise profikarjääri kaks hooaega veetnud Kanadas Niagra River Lions ja Vancouver Banditsi meeskondades, vahendab Kalev/Cramo koduleht.

2023/24 hooaja esimeses pooles mängis ta Portugali kõrgliigas Esgueira meeskonnas, kus keskmiselt 28,9 minutiga viskas 10,4 punkti ja võttis 7,4 lauapalli.

Kalev/Cramo peatreener Heiko Rannula näeb Grantis korralike gabariitidega mängumeest. “Ta on atleetlik ja hea lauavõitleja. Loodame temast eelkõige abi kaitses ja lauas, tema liitudes saame mängijad normaalsetele positsioonidele tagasi liigutada ja näen temas potentsiaali olla efektiivne rünnakute lõpetaja,” rääkis klubi juhendaja.

“Meil on tulemas küllaltki tihe põhiturniiri lõpp, kümne päevaga neli mängu, peame saama pisivigastused ravitud. Tahame kindlustada oma positsiooni tabelis ja leida hea rütm play-off’ideks,” lisas Rannula.

Kalev/Cramo on teinud suurepärase valiku tõstes U-19 vanuseklassi maailmameistri oma meeskonda. See näitab nende pühendumist noorte talentide arendamisele ja korvpalli tuleviku soodustamisele Eestis. Kindlasti on see suur väärtus ja inspiratsioon nii noortele kui ka kogu riigi spordiühiskonnale. Meeskonna otsus panustada noorte arengusse on kõrgelt hinnatud ja loodetavasti aitab see kaasa ka Eesti korvpalli tulevastele saavutustele rahvusvahelisel areenil.

Loe rohkem:  Pärnu ja Viimsi kaotasid oma põhiturniiri viimase mängu | Korvpall

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga