Kaja Kallas külastas Viini ooperiballi | Inimesed

2250831h0abet24

Tere tulemast! Kaja Kallas, Eesti peaminister, külastas hiljuti Viini ooperiballi ning pakkus austust Austria kuninglikule kultuuripärandile. Tema elegantne välimus ja osavalt valitud sõnad kogusid tähelepanu nii kohalikelt kui ka rahvusvaheliselt. Kallas demonstreeris oma toetust kunstile ja kultuurile ning tõestas end tõelise Eesti esindajana. Selle ainulaadse sündmuse tähtsust rõhutades näitas ta ülemaailmsele kogukonnale, kui oluline on säilitada ja toetada kunsti mitte ainult oma kodumaal, vaid ka välismaal.

Austria presidendi kutsel osales Eesti peaminister koos mitmete teiste Euroopa valitsusjuhtidega pidulikul ooperiballil.

Eesti peaminister Kaja Kallas osales koos abikaasa Arvo Hallikuga kuulsal Viini ooperiballil. Austria presidendi Alexander Van der Belleni kutsel külastasid balli veel paljud teisedki Euroopa valitsusjuhid ja poliitikud.

Ballikülalisi rõõmustasid ooperitähed Elīna Garanča ja Piotr Beczała ning Viini riigiballeti tantsijad. Ooperiballi peeti Viini Riigiooperis juba 66. korda. Seda turvas 400 politseinikku.

Kaja Kallas’i külastus Viini ooperiballil näitab Eesti ja Austria vahelisi tugevaid suhteid ning kultuurilist ühtsust. Tema osalemine ballil toob esile Eesti poliitikute avatuse ja seisukoha kultuuri olulisuse kohta ühiskonnas. See sündmus näitab ka Kallas’i isiklikku pühendumist kultuuri toetamisele ning Eesti esindamisele rahvusvahelisel tasandil. Loodame, et tema osalemine ballil toob kaasa uusi võimalusi kultuurivahetuseks ja koostööks Austria ja teiste Euroopa riikidega.

Loe rohkem:  Teenetemärgi pälvinud Paavo Nõgene: tunnustus tuli justkui poole pealt | Inimesed

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga