Jürgensi klubi kaotas Leedu kõrgliiga neljandale | Korvpall

2139538h456bt24

Estonia’s basketball scene was left in shock as Jürgensi Klubi suffered a defeat to a strong Lithuanian team in the top league. The loss places the Estonian club in fourth position in the standings, leaving fans and players alike reeling from the unexpected outcome. Despite the setback, the team remains determined to bounce back stronger and prove their worth in the competitive league. Stay tuned as Jürgensi Klubi fights to regain their dominance on the court and make their mark in the basketball world.

Eesti korvpalluri Carlos Jürgensi klubi Kedainiai Nevežis kaotas Leedu kõrgliigas kodus Utena Juventusele 88:93 (22:22, 23:28, 21:21, 22:22) ja jätkab tabelis eelviimasel kohal.

Nevežis oli viimase veerandi eel viie punktiga taga, aga seejärel enam kordagi viigini ei jõudnud. Parimal juhul juhtis tabelis neljandat kohta hoidev Juventus kümne silmaga (87:77), kuid lõpus tuli kodumeeskond pisut lähemale.

20 minutit mänginud Jürgens viskas kuus punkti (kahesed 0/1, kolmesed 2/2), võttis kaks lauapalli, tegi kaks pallikaotust ja ühe vea. Nevežisele ei piisanud ka ääremängija Zane Watermani 33 punktist, Dayshon Smith tõi võitjatele 20 silma.

Nevežis jätkab viie võidu ja 16 kaotusega, mis annab pärast Gargždai diskvalifitseerimist 11-liikmeliseks jäänud kõrgliigas kümnenda koha. Sõelmängudele pääseb kaheksa paremat, millest Nevežisel jääb hetkel kolm võitu vajaka, aga üheksa vooru on veel minna.

Järgmisena sõidab Nevežis külla tabelis viimasel positsoonil olevale Pasvalyse Pieno žvaigždesile.

Jürgens on sel hooajal Leedu kõrgliigas saanud keskmiselt 21 minutit mänguaega, visanud 7,9 punkti, võtnud 2,0 lauapalli ja jaganud 2,7 resultatiivset söötu mängus.

Kuigi Jürgensi klubi kaotus Leedu kõrgliiga neljandale meeskonnale võib olla pettumus, tuleb meeles pidada, et sport on täis üllatusi ja väljakutseid. Oluline on säilitada positiivne suhtumine ja õppida igast kaotusest. Järgmine kord võib olla teistsugune tulemus. Oluline on jätkata treenimist ja pürgida paremate tulemuste poole. Jürgensi klubi on kindlasti võimeline tagasi tulema ja näitama oma tõelist potentsiaali. Tähtis on uskuda endasse ja teha kõik endast olenev selle saavutamiseks.

Loe rohkem:  Boston Celtics jätkab kodus alistamatult | Korvpall