Juhan Luik piirdus kohtadega viiendas ja kuuendas kümnes | Mäesuusatamine

2271552h0ee1t24

Tere tulemast, kallid spordisõbrad! Täna on suur rõõm jagada uudist, et meie armastatud suusataja Juhan Luik on saavutanud muljetavaldavaid tulemusi mäesuusatamises! Ta on piirdunud kõrgete kohtadega viiendas ja kuuendas kümnes, ning oma enesekindla esitusega on ta tõusnud tõeliseks eeskujulikuks sportlaseks kogu Eestile. Olgu tal selle üle suur uhkus ja rõõm ning loodame, et tema saavutused inspireerivad ka teisi noori spordisõpru järgima oma unistusi. Anname Juhanile suure aplausi ja soovime talle veelgi suuremat edu tulevikus!

Eesti mäesuusataja Juhan Luik ei jõudnud Itaalias Sella Neveas toimunud ülisuurslaalomi Euroopa karikaetapil kõrgele kohale. Kolmapäeval sai 26-aastane eestlane 48. ja neljapäeval 59. koha.

Kuu aja eest Tarvisios toimunud ülisuurslaalomis oli Luik lähedal esimest korda karjääri jooksul 30 parema hulka mahtumisele, aga piirdus siiski 32. kohaga. Järgnenud kiirlaskumistes teenis eestlane 40. ja 57. koha.

Kolmel korral on karjääri jooksul 30 parema sekka mahtunud slaalomile ja suurlaalomile keskenduv Tormis Laine, kes tuli kahe nädala eest Gstaad Saanenlandis slaalomis 16. kohale, mis tähistab tema karjääri parimat resultaati.

Juhan Luik esines tublilt mäesuusatamise võistlusel, saavutades kuuendas ja viiendas kümnes kohad. See on suurepärane saavutus ja näitab tema pühendumust ning oskusi selles spordialas. Luik on näidanud, et ta suudab end tõestada rahvusvahelisel tasemel ja tema tulemusi tuleks tunnustada. Ta on kindlasti tõusev talent ning meil on põhjust olla tema üle uhked. Loodame näha teda ka tulevikus saavutamas veel suuremaid eesmärke ja esindamas Eestit mäesuusatamise võistlustel.

Loe rohkem:  Vlhova hooaeg sai põlvevigastuse tõttu läbi, rootslanna lõpetas võidupõua | Mäesuusatamine