Inglismaa kõrgliigaklubi tõusis mänguta kahe koha võrra | Jalgpall

2281053h4829t24

Inglismaa kõrgliigaklubi eelmises hooajal näitas üllatavalt tugevat esitust, tõustes mängudeta lausa kahe koha võrra tabelis. Nende võidukas seeria ja mängude pingeline pingutus on pakkunud jalgpallisõpradele põnevust ja elevust üle kogu maailma. Klubi mängijad on näidanud enneolematut tahtejõudu ja oskusi ning nende edu on inspireerinud paljusid noori jalgpallureid unistama suurtest saavutustest. Ootused järgmisele hooajale on kõrged ning fännid ootavad põnevusega, mis võib veel ees oodata.

Inglismaa kõrgliigas kehtivate finantsreeglite vastu eksinud Evertoni apellatsioonikaebus rahuldati. Otsuse tulemusena vähendati klubile sügisel määratud 10-punktiline karistus kuuele punktile.

Premier League määras mullu novembris Evertonile finantsreeglite rikkumise eest 10-punktilise karistuse, mis kukutas klubi tabeli keskelt väljalangemistsooni. Tegemist oli Premier League’i ajaloo rangeima sportliku karistusega. Klubi oli mõistagi otsusest šokeeritud ning esitas paar nädalat hiljem apellatsioonikaebuse.

Esmaspäeval sai Everton positiivse vastuse, kui Premier League teatas, et klubile määratud 10-punktiline karistus vähendati kuuele punktile. “Everton FC esitas apellatsioonikomisjonile üheksa põhjendust, millest rahuldati kaks. Iga põhjendus oli seotud pigem karistuse kui rikkumise faktiga, mida klubi tunnistas,” seisis Premier League’i avalduses. Ühtlasi leidis apellatsioonikomisjon, et esialgse karistuse määrajad eksisid kahel juhul juriidiliste nõuete vastu.

Everton väljendas esmaspäevase otsuse üle heameelt. “Kuigi klubi alles seedib apellatsioonikomisjoni otsust, oleme rahul, et meie kaebus viis karistuse vähendamiseni.”

Tagasi saadud neli punkti tõstsid Liverpooli sinise klubi liigatabelis 17. kohalt 15. tabelireale. Väljalangemistsoonist lahutab neid nüüd viis punkti.

Kokkuvõttes võib öelda, et Inglismaa kõrgliigaklubi suutis tõusta mänguta kahe koha võrra, mis on suurepärane saavutus nende jaoks. Nende järjekindel ja pühendunud treening ning meeskonnatöö on kindlasti aidanud neil saavutada edu. See tõestab, et õige lähenemine ja meeskonnatöö võivad viia suurte tulemusteni. Loodame, et see positiivne areng jätkub ja meeskond suudab säilitada oma tugeva positsiooni edaspidistes mängudes.

Loe rohkem:  Tartu oli Jõhviga raskustes, aga pääses siiski poolfinaali | Jalgpall

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga