Ilves läheb MK-hooaja viimasel võistlusel suusarajale neljandana | Kahevõistlus

2310537hfff2t24

Eesti suusatajatele on see põnev hetk, kui tugevad sportlased lähevad MK-hooaja viimasel võistlusel suusarajale neljandana. Ilvesel on võimalus näidata oma võimeid ja võidelda kõrgete kohtade eest kahevõistluse kategoorias. Publik ootab põnevusega, kuidas ta suudab vastu panna konkurentidele ning kas ta suudab lõpuks triumfeerida. See võistlus pakub kindlasti adrenaliini ja põnevust kõigile suusasõpradele ning toob kaasa palju emotsioone.

Norras Trondheimis toimuval kahevõistluse MK-hooaja viimasel etapil sai Kristjan Ilves hüppevoorus kolme austerlase järel neljanda koha.

Ilvese pühapäevane õhulend kandus 134,5 meetri kaugusele ning andis talle 130,8 punkti. Ta stardib sisuliselt koos Franz-Josef Rehrliga, kes teenis temast 0,4 punkti rohkem ning oli kolmas.

MK-sarja võidu juba varem kindlustanud Jarl Magnus Riiberi puudumisel võttis hüppevoorus esikoha 141-meetrise õhulennu eest 140,1 punkti saanud Stefan Rettenegger, koondisekaaslane Johannes Lamparter hüppas temast meetri vähem ja sai 138,8 punkti.

Lamparter stardib 10 km suusarajale viis sekundit pärast Retteneggerit, Rehrl saab lähte hüppevõistluse võitjast 36 ja Ilves 37 sekundit hiljem. Järgmine mees Ryota Yamamoto alustab eestlasest omakorda 15 sekundit hiljem.

10 km suusasõit algab Trondheimis Eesti aja järgi kell 15.55.

Kokkuvõttes võib öelda, et Eesti suusahüppaja Ilves on saavutanud MK-hooaja viimasel võistlusel suurepärase neljanda koha kahevõistluses. See on suurepärane saavutus tema jaoks ning näitab tema pühendumist ja tööd spordis. Ilvese tugev esitus annab lootust ja motiveerib Eesti suusasõpru ning näitab, et meil on talent ja potentsiaal ka rahvusvahelisel areenil konkureerida. Palju õnne Ilvesele ning jääme põnevusega ootama tema tulevasi saavutusi suusarajal.

Loe rohkem:  Mullu Otepääl võidutsenud Lamparter: siin on põhiline hästi hüpata | Kahevõistlus

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga