Horvaatiat esindab Eurovisioonil Baby Lasagna looga “Rim Tim Tagi Dim” | Eurovisioon

2280993hd093t24

Estonia is buzzing with excitement as Croatia is set to take the Eurovision stage with their entry “Rim Tim Tagi Dim” by the talented Baby Lasagna. The unique and catchy song has captured the hearts of music lovers across Europe, and anticipation is high for the performance on the grand stage. With its vibrant energy and infectious rhythm, Croatia is ready to make a lasting impression at Eurovision. Estonians are eagerly awaiting the show-stopping performance that Baby Lasagna is sure to deliver, showcasing the best of Croatian music to the world.

Pühapäeval, 25. veebruaril toimus Horvaatia eurolaulu võistluse “Dora” finaal, mille võitis ning Horvaatiat Eurovisioonile esindama sõidab artist Baby Lasagna looga “Rim Tim Tagi Dim”.

Võitja selgus 16 finaali jõudnud artisti hulgast rahva ja žürii häälte liitmisel, kus häälte kaal jagunes täpselt pooleks. Žüriisse kuulusid neli toimkonda neljast erinevast Horvaatia piirkonnast: Osijekast, Rijekast, Splitist ja Zagrebist. Teise osa žüriist moodustasid Saksamaalt, Islandilt, Itaaliast ja Ukrainast pärit toimkonnad.

“Rim Tim Tagi Dim” võitis lauluvõistluse mäekõrguse ülekaaluga, kogudes 318 punkti. Teise koha saavutanud Vinko laul “Lying Eyes” pälvis vaid 82 punkti. Võidulaul räägib loo maapoisist, kes müüb maha oma lehma, et lahkuda kodukohast linna elama, kus ta aga oma kassi igatsema hakkab.

Artistinime Baby Lasagna taga on noor muusik Marko Purišić, kes lõi Baby Lasagna selleks, et luua muusikat vastavalt enda soovidele ja maitsele, mitte enda klientide juhiste järgi. Baby Lasagna muusika segab omavahel žanre ning läheneb keskkonna ja sotsiaalsete probleemide käsitlemisele kerge huumoriga.

Eurovisiooni esimene poolfinaal toimub 7. mail ning teine poolfinaal 9. mail. Lauluvõistluse finaal leiab aset 11. mail. Baby Lasagna astub üles esimeses poolfinaalis.

Loe rohkem:  Eesti esineb Eurovisiooni teises poolfinaalis | Eurovisioon

Horvaatia esindab Eurovisioonil Baby Lasagna looga “Rim Tim Tagi Dim” ning loodame, et nende esitus toob rõõmu ja elevust Eurovisiooni lavale. Baby Lasagna on andekas artist, kes on võimeline publikut üllatama ja enda loominguga kaasama. Eesti rahvas soovib neile palju edu ja loodab, et nende esitus jõuab kuulajateni üle kogu maailma. Eurovisioon on suurepärane võimalus esitleda enda kultuuri ja muusikat ning me oleme kindlad, et Baby Lasagna suudab seda suurepäraselt teha.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga