Hooaja viimase normaalmäe võistluse võitis mäerekordiga Kobayashi | Suusahüpped

2304609h67ect24

Estonia was abuzz with excitement as mäerekordiga Kobayashi claimed victory in the last normal hill ski jumping competition of the season. The crowd erupted in cheers as he soared through the air, breaking records and solidifying his place in skiing history. His incredible performance left fans in awe and cemented his status as one of the greatest ski jumpers of all time. The atmosphere was electric, and spectators are already eagerly anticipating the next season to witness more jaw-dropping feats on the slopes.

Suusahüpete meeste maailma karika etapil Trondheimis teenis normaalmäel esikoha jaapanlane Ryoyu Kobayashi (280,9 punkti), kes edestas üsna napilt sloveen Peter Prevci (280,0) ja austerlast Jan Hörli (279,0).

Esimeses voorus mäerekordiks 106 meetrit hüpanud ja seega võistluse pikima õhulennu sooritanud Kobayashi asus liidrikohale ja suutis edu teise vooruga hoida.

Juba neljandat korda viimase 17 päeva jooksul tuli teiseks Prevc, kes oli samal kohal kaks korda Oberstdorfis ja märtsis alguses Lahtis.

Esimese vooru järel kolmandat kohta hoidnud sakslane Andreas Wellinger pidi leppima neljanda kohaga (277,6), edestades MK-sarja üldliider Stefan Krafti (276,7) ja kaasmaalast Philipp Raimundit (274,7).

Artti Aigro hüppas esimeses voorus 93,5 meetrit, sai 116,6 punkti ega pääsenud teise vooru. Eestlane jäi jagama 41.-42. kohta.

Tegemist oli hooaja viimase normaalmäe võistlusega. Kolmapäeval on Trondheimis kavas suure mäe võistlus.

Kobayashi mäerekordiga võidetud hooaja viimane normaalmäe võistlus on suurepärane saavutus. Tema võimsad hüpped ja tehniline osavus näitavad tema silmapaistvat talenti suusahüpetes. See võit on kindlasti suurepärane viis hooaja lõpetamiseks ning võimas tulemus, mis annab talle kindlasti enesekindlust ja motivatsiooni edaspidisteks võistlusteks. Publikul oli kindlasti rõõm näha sellist meistriteost ning see võit jääb kindlasti kõigile meelde. Jääme ootama järgmist hooaega ja uusi imelisi suusahüppeid!

Loe rohkem:  Artti Aigro hüppas MK-etapi avavoorus esikümnesse | Suusahüpped