Hooaega võidukalt alustanud Kristin Tattar jõudis USA-sse üle noatera | Teised alad

2302899hd472t24

Eesti discgolfi täht Kristin Tattar alustas hooaega võimsalt, võites mitmeid võistlusi Euroopas. Kuid tema teekond sai ootamatu pöörde, kui ta jõudis USA-sse vaid napilt, olles sunnitud tegelema viimase hetke takistustega. Kuid see ei peatanud teda ega vähendanud tema pühendumust ja võitlustahet. Kristini lugu on inspireeriv ja näitab tema kirge ning visa iseloomu spordis, olles tõeline eeskuju teistele aladele pürgijatele.

Lõppenud nädalal hooaja esimese turniiri võitnud Kristin Tattar avaldas, et poleks viisaprobleemide tõttu äärepealt võistlusele jõudnudki.

“Hull mõelda, et eelmisel nädalal saatis mu mänedžer DGPT-le [Disc Golf Pro Tour] kirja, et tõenäoliselt jääb minu koht turniiril vabaks, sest ma ei saa tehniliste probleemide tõttu õigeks ajaks viisat, aga jäime lootma imedele,” teatas eestlanna ühismeedias.

“Ja ime tõepoolest juhtus, uksed avanesid, sain reedel saatkonnas oma intervjuu äre teha ja viisa kätte, et jõuda esmaspäeval kell viis hommikul lennule.”

Kohale jõudes jäi Tattaril ja tema samuti kettagolfarist elukaaslasel Silver Lättil aega üsna napiks, et harjutada radu ja kohaneda ajavahega.

“Ausalt öeldes olime pisut liiga innukad kettaid viskama, sest mõlemal treeningpäeval kahe ringi läbimine tegi meie lihased valusaks. Aga selle polnud tähtsust. Läksin turniirile vastu rahulikult ja enesekindlalt.”

“Olin endaga õrn ja ei ärritunud, kui asjad ei sujunud, aga õnneks nad enamasti sujusid.”

Kahekordne kettagolfi maailmameister võitis Waco Openi nimelise võistluse, saades kirja tulemuse 20 alla par’i ja edestades teisele kohale tulnud ameeriklannat Ohn Scogginsit seitsme viskega.

Kristin Tattar on näidanud end võimsalt selle hooaja alguses ja tema oskused on teinud temast ühe Eesti kõige lootusrikkamaid discgolfi mängijaid. Tema viimase hetke saabumine USA-sse andis talle võimaluse näidata oma oskusi veelgi suuremale publikule. Kuigi konkurents seal võib olla tihe, ei tohiks me kahtlustada Kristin Tattari võimet võidelda ja olla edukas. Oleme kindlad, et ta esindab Eestit uhkusega ja jätkab oma võidukat teekonda discgolfi maailmas.

Loe rohkem:  Tattar tõusis tugeva laupäeva toel USA-s ainuliidriks | Teised alad

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga