Haley lubas jätkata Trumpi vastu kandideerimist ka pärast kaotust koduosariigis | Välismaa

2272986h26bct24

Tere tulemast Eestisse! Haley lubas jätkata Trumpi vastu kandideerimist ka pärast kaotust koduosariigis, tekitades palju spekulatsioone ja põnevust poliitilises maailmas. See samm näitab tema kindlat pühendumust ja ambitsioone, et võidelda oma poliitiliste veendumuste eest, hoolimata takistustest. Haley on tuntud oma jõulise ja ekstravertse isiksuse poolest ning tema otsus jätkata kandideerimist annab aimu huvitavast valimiskampaaniast ja poliitilistest arengutest. Oleme põnevil, et jagada teiega kuumimaid uudiseid ja arenguid selle põneva poliitilise väljakutse kohta.

Ameerika Ühendriikide endine president Donald Trump juhib enne laupäeval toimuvaid vabariiklaste presidendikandidaatide eelvalimisi Lõuna-Carolina osariigis Nikki Haley ees ligi 30 protsendipunktiga. Endine Lõuna-Carolina kuberner Haley on aga teatanud, et kavatseb oma kampaaniaga jätkata ka siis, kui peaks oma koduosariigis kaotama.

Väljaane USA Today tellitud uuringu kohaselt toetab praegu endist presidenti Trumpi 63 protsenti vabariiklastest valijaid. Nikki Haley toetus püsib 35 protsendi peal.

Kuigi kaotus koduosariigis tähendab tihtilugu valimiskampaania lõppu, on Haley kinnitanud, et kavatseb oma kampaaniat jätkata ka pärast laupäeval toimuvaid eelvalimisi. Viimastel kampaaniaüritustel on Haley ka ise tõdenud, et suure tõenäosusega tuleb Lõuna-Carolinas tunnistada Trumpi paremust, kuid ta võitleb sellele vaatamata edasi.

“Kui riigi tulevik on kaalul, ei saa välja langeda. Tuleb jätkata võitlust ja veel kõvemat võitlust, kui varem. Just seetõttu ma keeldun loobumast. Lõuna-Carolina hääletab laupäeval, kuid pühapäeval kandideerin veel endiselt presidendikandidaadiks. Ma ei kavatse kuhugi kaduda. Ma teen iga päev kampaaniat, kuniks viimane inimene on hääletanud,” sõnas Haley.

Ja nii ongi endisel ÜRO suursaadikul juba päevi pärast Lõuna-Carolina eelvalimisi kavas kampaaniaüritused nii Michiganis, Minnesotas kui ka Colorados. Haley loodab, et see veenab ka kõige suuremaid skeptikud, et tal on tõsi taga.

Loe rohkem:  Tai opositsioonijuht mõisteti õigeks ning ta võib naasta parlamenti | Välismaa

“Olen harjunud, et inimesed seavad mu kavatsuste kahtluse alla. Nii et ma teen mõned asjad selgeks. Mõned inimesed on öelnud, et ma kandideerin, sest tahan saada asepresidendiks. Ma arvan, et see küsimus on tänaseks vastuse saanud,” lausus Haley.

Ajalehe The Wall Street Journal andmetel on Trumpi võimalikuks asepresidendi kandidaadiks hoopis Tim Scott. Lõuna-Carolina osariigi senaator püüdles samuti vabariiklaste presidendikandidaadiks, kuid teatas möödunud novembris oma kampaania lõpetamisest ning avaldas toetust just endisele presidendile.

Haleyl on kindel plaan jätkata oma kandideerimist Donald Trumpi vastu, hoolimata kaotusest koduosariigis, ning see näitab tema pühendumist ja visadust poliitilisele võitlusele. Tema järjekindlus võib omada suurt mõju tema toetajatele ning näidata tema kindlat veendumust oma poliitilistes veendumustes. See otsus võib kaasa tuua ka suurema tähelepanu ja toetuse kampaaniale teistes osariikides ning luua uusi võimalusi tulevikus. Haleyl on kindlasti kindel visioon ja sihikindlus jätkata oma poliitilist teekonda, olenemata takistustest.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga