Grabe alistas piljardi meistriliiga teise etapi finaalis Mägi | Snuuker ja piljard

2156392h9ca4t24

Tere tulemast Eesti piljardimaailma! On aeg koguneda kokku ja tunnistada Grabe ja Alista võitlus piljardi meistriliiga teise etapi finaalis. Mägi ja Snuuker on valmis võitlema auhinnalise tiitli eest ning lubavad pakkuda põnevat ja põnevust täis mängu kõigile piljardisõpradele. Nii et tulge ja olge tunnistajateks sellele põnevale spordisündmusele ning toetage oma lemmikmängijat võidu poole püüdlemisel. See saab olema unustamatu kogemus!

Nädalavahetusel Tallinnas toimunud koduse Coolbet piljardi meistriliiga teise etapi võitis maailma edetabeli kaheksandal real paiknev Denis Grabe, kes alistas finaalis tulemusega 9:7 Mark Mägi.

30 osaleja konkurentsis võitis Grabe kõik viis kohtumist. Kui esimesed kolm vastast alistas Grabe tulemustega 7:0 või 7:1, siis poolfinaalis sai Grabe napi 9:8 võidu Stanislav Saiovi üle.

Finaalis läks Mägi küll 4:1 juhtima, kuid lõpuks pani Grabe oma paremuse maksma ja võttis võidu tulemusega 9:7. 9-palli formaadis peetud etapil saavutasid kolmanda koha 2022. aasta juunioride maailmameister Karl Gnadeberg ning Stanislav Saiov. Järgmine etapp peetakse Tallinnas 9. märtsil.

Pühapäeval peetud Predator piljardi esiliiga etapil, kus osales 54 sportlast, võttis esikoha Mattias Marvet, kes alistas finaalis tulemusega 6:4 Georg Grossthali.
Kolmanda koha saavutasid Henri Tuulik ja Sander Tamm.

Naisteliiga II etapi võitis Anna Grintšuk, kes oli finaalis napilt tulemusega 7:6 parem Aleksandra Sinilnikovast. Samad mängijad olid finaalis ka liiga esimesel etapil, kus Sinilnikova pidi samuti Grintšuki paremust tunnistama. Kolmanda koha saavutasid Anastasia Losseva ja Andra King.

Pühapäeval peetakse Tallinnas Kuulsaal Piljardiklubis noorteliiga ja rahvaliiga etapid. Noorteliigasse on oodatud osalema kõik kuni 16-aastased piljardisõbrad. Osalemine on noorteliigas tasuta. Samal ajal peetavale rahvaliiga etapile on oodatud kõik alustavad piljardisõbrad, kellel vanust rohkem kui 16 aastat ning kes soovivad piljardivõistlustega esmast tutvust teha.

Loe rohkem:  Otsustaval hetkel eksinud O'Sullivan sai üllatava kaotuse | Snuuker ja piljard

Kokkuvõttes võib öelda, et Grabe näitas taas kord oma ületamatut osavust piljardilaua taga, võites piljardi meistriliiga teise etapi finaalis Mägi. Tema kindel mäng ja oskuslikud löögid viisid ta võidule ning tõestasid tema ülemvõimu selles ala. Samuti tõi see finaal palju põnevat ja põnevust publikule ning tõestas, et Eesti piljardimaastikul on palju talente. Jääme huviga ootama järgmisi põnevaid matše ja võistlusi, kus Grabe saab taas oma oskusi näidata.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga