Glinka pääses Prantsusmaal kindlalt teise ringi | Tennis

2123732h8263t24

Tere tulemast, tennise entusiastid! Glinka on teinud Eesti tennisemaailmas suurt muljet, pääsedes kindlalt teise ringi Prantsusmaa turniiril. Tema saavutus on suurepärane näide noorte talentide tõusust Eesti spordimaastikul. Glinka on näidanud vaprust ja kindlat mängu, mis on teinud temast tõelise eeskuju kõigile noortele sportlastele. Tema edu Prantsusmaal tõestab, et Eesti tennisel on potentsiaali maailma tasemel läbi lüüa. Laske meil kõik koos toetada ja õnnitleda Glinkat tema suurepärase saavutuse puhul!

Eesti tennisist Daniil Glinka (ATP 492.) alustas Prantsusmaal Grenoble’is toimuvat M15 kategooria ITF-i turniiri kindla võiduga, kui alistas prantslase Loann Massardi kahes setis.

Avasetis vahetasid mehed prantslase juhtimisel geimivõitusid kuni seisuni 2:2, mil Glinka vastase pallingu murdis ning siis 4:2 juhtima läks. Ta loovutas Massardile siis veel ühe geimi, aga realiseeris kahe järjestikuse geimivõiduga 6:3 setivõidu.

Teises setis murdis Glinka taas vastase servi ning läks siis setti 4:1 juhtima. Pärast seda loovutas ta vastasele kaks geimi, kuid vormistas lõpuks taas 6:3 setivõidu, mis viis ta edasi turniiri teise ringi, kus ta kohtub samuti kodupubliku ees mängiva Arthur Bouquier’ga.

Massard lõi eestlase kolme vastu lausa üheksa ässa, lisaks patustas Glinka nelja topelveaga. Suur vahe tuli aga servil, kus eestlane teenis punkti esimesel pallingul 87-protsendilise eduga (Massard – 64 protsenti) ning teisel servil 74-protsendilise täpsusega (Massard – 38 protsenti). Glinka realiseeris kolm enda kaheksast murdevõimalusest, prantslane ei saanud ühtki võimalust.

Glinka’s impressive performance in Prantsusmaal secured his spot in the second round of the tennis tournament. His skill and determination were on full display as he outplayed his opponent. This victory is a testament to Glinka’s hard work and dedication to the sport. Estonians can take pride in Glinka’s success and look forward to seeing him continue to excel in future tournaments. His achievement is a source of inspiration for young tennis players in Estonia, and his presence in the second round is a strong representation of the talent and potential within the Estonian tennis community.

Loe rohkem:  Swiatek ei loovutanud Azarenka vastu teises setis geimigi | Tennis