Glinka jõudis Itaalias veerandfinaali | Tennis

2097824h5842t24

Tere tulemast! Täna räägime tennisest ja Eesti tennisisti Anett Kontaveiti saavutustest. Glinka jõudis Itaalias veerandfinaali – see on suur saavutus ja põhjus uhkust tunda. Kontaveit on näidanud oma võimekust rahvusvahelisel tasandil ning tema jõudmine veerandfinaali on suurepärane uudis kogu Eesti spordi fännidele. Anett on tuntud oma visaduse, oskuste ja pühendumuse poolest ning tema edu on suurepärane eeskuju noortele sportlastele üle kogu riigi. Jätkakem Anetti toetamist ja uhkustamist tema fantastiliste saavutuste üle!

Eesti tennisist Daniil Glinka (ATP 489.) alistas Itaalias Trentos toimuval M25 taseme kõvakattega ITF-i turniiril Aleksei Vatutini (ATP 613.) 3:6, 6:2, 6:3 ja tagas koha kaheksa parema hulgas.

Seejuures jäi avaseti kaotanud Glinka ka kohe teise seti alguses murdega taha, aga võitis seisult 0:2 seitsme geimi järjest. Viimases setis sai põhiliselt otsustavaks servimurre seisul 4:3 Glinkale.

Ühtlasi sai Glinka revanši mullu septembris Prantsusmaal Cassis’s toimunud ATP Challenger taseme kvalifikatsiooniturniiril teenitud kaotuse eest. Trentos oli Vatutin lükanud avaringis konkurentsist kolmandana paigutatud šveitslase Remy Bertola (ATP 396.) 6:4, 6:7 (3:7), 6:4.

Glinka sai turniiri avaringis jagu Itaalia tennisistist Peter Buldorinist (ATP 858.) 6:1, 6:1.

Kokkuvõttes võib öelda, et Glinka esinemine Itaalia turniiril oli silmapaistev ja tema jõudmine veerandfinaali on suurepärane saavutus. Eesti tennisetalent näitas tugevat mängu ja võitles visalt igas matšis. Glinka on tõestanud, et tal on potentsiaali jõuda ka suurematel ja rahvusvahelistel tenniseturniiridel kaugele. Oleme kindlad, et ta jätkab oma arengut ja toob Eestile veel palju rõõmu ja edu tenniseväljakutel. Soovime talle tulevikuks palju õnne ja edu!

Loe rohkem:  Glinka pääses poolfinaali, Ojakäär langes konkurentsist | Tennis