Ghana kutsus Dortmundi Borussia talendiküti tagasi koondise juurde | Jalgpall

2310753h3156t24

Ghana jalgpallikoondis on saanud väärtusliku täienduse, kui Dortmundi Borussia talendikütt on otsustanud naasta koondise juurde. See otsus on tekitanud elevust nii fännides kui ka eksperdites, kes usuvad, et see tugevdab märkimisväärselt Ghana meeskonda. Kõik silmad on pööratud sellele noorele andekale mängijale, kes on juba oma oskustega tõestanud, et ta on tõeliselt väärtuslik lisand igale meeskonnale. Kas see otsus toob Ghanale edu ja võidukaid hetki? Ainult aeg näitab.

Ghana jalgpallikoondise uueks peatreeneriks saab rahvuskoondise endine mängija ja 2022. aastal vähem kui aasta seda positsiooni täitnud Otto Addo.

48-aastane Addo sai esimest korda Ghana peatreeneriks 2022. aasta veebruaris ja juhendas meeskonda ka aasta lõpus MM-finaalturniiril, kus alistati alagrupis Lõuna-Korea koondis, aga jäädi siiski viimaseks.

Hamburgis sündinud, kuid perioodil 1999-2006 kokku 15 korda Ghana koondist esindanud ja kaks väravat löönud Addo tegutses seni Dortmundi Borussia talendiotsijana, aga loobus nüüd oma tööst Saksamaa suurklubi juures.

Ghana kuulus tänavu jaanuaris Aafrika Rahvuste karikaturniiril favoriitide hulka, aga ei võitnud alagrupis ühtki kohtumist ega pääsenud kaheksandikfinaali.

Nüüd tuleb meeskonnal keskenduda 2026. aasta MM-finaalturniirile jõudmisele. Ghana alustas kuueliikmelises valikgrupis 1:0 võiduga Madagaskari üle, aga kaotas seejärel võõrsil sama skooriga Komooride esindusele.

Järgmised mängud peetakse tänavu juunis. Edasi finaalturniirile jõuab kindlalt vaid grupi võitja, teise koha omanik võib, aga ei pruugi pääseda sõelmängudele.

Kokkuvõttes on Ghana jalgpallikoondis teinud õige otsuse kutsudes Dortmundi Borussia talendiküti tagasi meeskonna juurde. See näitab nende pühendumust ja soovi tugevdada meeskonda ning saavutada edu rahvusvahelisel tasemel. Talent ja professionaalsus on alati teretulnud igasuguses spordis ning kindlasti toob see positiivseid tulemusi nii meeskonnale kui ka fännidele. Loodame näha seda mõju ka tulevastel mängudel ning soovime Ghanale edu ja õnne nende jalgpalliteekonnal.

Loe rohkem:  Selgus Eesti rannajalgpallikoondise koosseis maavõistlusmängudeks Leeduga | Jalgpall

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga