Gauff, Jabeur ja Sakkari pidid üllatuslikult reketid pakkima | Tennis

2258724h7b8dt24

Tennisemaailm sai hiljuti suure üllatuse osaliseks, kui noored tõusvad staarid Cori “Coco” Gauff, Ons Jabeur ja Maria Sakkari pidid ootamatult oma reketid pakkima ja turniirilt lahkuma. See sündmus raputas tennisefänne üle maailma ning tekitas palju küsimusi ja spekulatsioone. Mis juhtus nende noorte mängijatega? Kas nad said vigastada või oli see ootamatu otsus nende osa? Ükskõik mis põhjusel, on see kindlasti tekitanud suurt huvi ja elevust nii tennisemaailmas kui ka fännide seas.

Katari pealinnas Dohas toimuval WTA kõrgeima kategooria tenniseturniiril piirdusid teise ringiga maailma esikümnesse kuuluvad Coco Gauff (WTA 3.), Ons Jabeur (WTA 6.) ja Maria Sakkari (WTA 9.).

Teisena asetatud Coco Gauff kaotas tšehhitarile Katerina Siniakovale (WTA 42.) 2:6, 4:6, seejuures juhtis ameeriklanna teises setis 4:2. Siniakova läheb kolmandas ringis vastamisi ameeriklanna Danielle Collinsiga (WTA 63.), kes sai 6:4, 7:5 jagu Marie Bouzkovast (WTA 35.).

Veelgi valusama kaotuse sai seitsmendana asetatud Maria Sakkari. Kreeklanna võitis Linda Noskova (WTA 28.) vastu avaseti 6:3 ja omas teises setis seisul 5:4 matšpalli, kuid jättis selle realiseerimata. Noskova viis seejärel matši kiiresse lõppmängu, kus ta jäi peale 7:2. Otsustavas setis hoidis kumbki oma pallingut kuni seisuni 5:5, mil tšehhitar sai murde kätte ja vormistas järgmises geimis 7:5 võidu.

Noskovat ootab kolmandas ringis endine maailma esireket Karolina Pliškova (WTA 59.). Viimane alistas venelanna Anastassia Potapova (WTA 34.) 6:1, 5:7, 6:4.

Ukrainlanna Lesia Tšurenko (WTA 37.) teenis viie aasta pikkuse vahe järel võidu esikümnesse kuuluva mängija üle, kui seljatas neljandana asetataud Ons Jabeuri 6:3, 6:2. Tšurenko kohtub järgmisena endise maailma esireketi Naomi Osakaga (WTA 747.), kes oli parem horvaatlannast Petra Marticist (WTA 67.) 6:3, 7:6 (9).

Loe rohkem:  Glinkal ei õnnestunud Portugalis põhiturniirile pääseda | Tennis

Kaheksandana asetatud Jelena Ostapenko (WTA 11.) võttis 6:0, 6:3 võidu ukrainlanna Anna Kalinina (WTA 30.) üle ning läheb kolmandas ringis kokku kahekordse slämmivõitja Viktoria Azarenkaga (WTA 31.). Lätlanna on sel hooajal kaotanud vaid kaks kohtumist, kuid mõlemad on tulnud Azarenka käe läbi.

Kuigi paljud olid üllatunud Coco Gauffi, Ons Jabeuri ja Maria Sakkari varasest väljalangemisest, tuleb meeles pidada, et tennis on ettearvamatu mäng. Nad kõik on andekad mängijad ja neil on kindlasti potentsiaali tulevikus suuri saavutusi teha. Üllatused kuuluvad spordi juurde ning see teeb tennisest põneva ja ettearvamatu ala. Loodame, et nende mängijate karjäärid jätkuvad edukalt ja et näeme neid varsti taas suurtes võistlustes tippkonkurentsis.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga