Galerii: Vasakpartei üldkoosoleku pidamine luhtus | Eesti

2241576ha2det24

Tere tulemast! Galerii: Vasakpartei üldkoosoleku pidamine luhtus. Viimase aasta jooksul on Eesti poliitiline maastik olnud üha muutlikum ja põnevam ning Vasakpartei üldkoosolek oli oodatud sündmus kõigile poliitikahuvilistele. Kahjuks aga, pidamine luhtus ja sellest sündmusest on galeriist võimalik leida pilte ja videosid. Ehkki pettumust valmistav, toovad need kaasa uusi põnevaid arenguid ning poliitilisi spekulatsioone. Loodame, et tulevik toob kaasa selgust ja stabiilsust Eesti poliitikasse.

Laupäeval Tallinnas toimuma pidanud Eestimaa Ühendatud Vasakpartei üldkoosoleku pidamine luhtus, sest kvoorumit ei tulnud kokku.

Vasakparteil oli kavas valida erakonna juhatus ja esimees. Samuti kinnitada erakonna programm ning põhikirja muudatused.

Reedel ütles Vasakpartei strateegiajuht Robert Kiisler, et partei on ette arvestanud, et kvoorumit suure tõenäosusega kokku ei tule.

“Põhjus, miks me selle üldkogu nii vara korraldame pärast erakonna taaselustamiskatset, on sellepärast, et see oli kohtupoolne tingimus Keijo Lindebergile [erakonna juhatuse liige] – ta pidi enne 8. veebruari üldkogu korraldama,” selgitas Kiisler.

Kokkuvõtvalt võib öelda, et vasakpartei üldkoosoleku luhtumine on kahetsusväärne, kuid see näitab ka vajadust avatud ja konstruktiivse dialoogi järele erinevate poliitiliste jõudude vahel. On oluline, et erinevad vaated ja arvamused saaksid väljendatud ning arutatud, et leida ühised lahendused ühiskonna ees seisvatele väljakutsetele. Loodetavasti suudetakse tulevikus leida kompromissid ja edendada koostööd erinevate poliitiliste jõudude vahel, et luua parem tulevik Eesti rahvale.

Loe rohkem:  Roheliste kaasesimees Mihkel Kangur lahkus erakonnast | Eesti

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga