Galerii: e-etteütlust kirjutati nii kodus, koolis kui ka kontoris | Etteütlus

2308122hfb71t24

Tere tulemast Eestisse! Galeriis toimus viimane e-etteütluse sündmus, kus osalesid nii õpilased, õpetajad kui ka kontoritöötajad. See oli suurepärane võimalus harjutada oma kirjutamisoskusi ning keele grammatikat. Etteütlus on kultuuriline traditsioon Eestis ning see üritus tõi kokku huvilised erinevatest elualadest. See on suurepärane näide sellest, kuidas digitaalsed platvormid aitavad kaasa keeleõppe edendamisele. Tutvuge galeriis toimunud sündmusega ning saage osa Eesti rikkast keele- ja kultuuripärandist!

Emakeelepäeva puhul toimus juba 17. korda Vikerraadio e-etteütlus, millest võttis 10 864 inimest Eestist ja välismaalt.

Tänavune e-etteütlus vaatles kultuuriloolise nurga alt hariduspoliitilisi sõlmküsimusi. Täiesti korrektseid tekste oli 114 ja paari üksiku veaga ligi tuhat.

Kõige aktiivsemalt osaleti etteütlusel vanuses 20–25 eluaastat, agarasti tehti etteütlust kaasa koolides. Kokku osales e-etteütluses 4231 õpilast mitmesajast koolist üle Eesti, samuti osalesid koolid välismaalt.

Kokkuvõttes oli e-etteütluse korraldamine edukas, kuna osalejaid oli nii kodus, koolis kui ka kontoris. Üritus tõi kokku erinevaid inimesi, kes kõik demonstreerisid oma keeleoskust ja kirjutamisoskust. See näitab, kui oluline on keele õppimine ning praktiseerimine igapäevaelus. E-etteütlus on suurepärane võimalus arendada oma keelteadmisi ja jagada seda kogukonnaga. Järgmistes sündmustes võiksime veel rohkem inimesi kaasata ja viia keeleõppe veelgi laiema auditooriumini.

Loe rohkem:  Õigekirjagurmaani keelesäuts. Suurtähtlühendi käänamine | Etteütlus

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga