Galerii: Alice Kase spontaansetest valikutest sündinud näitus “Kuju” | Kunst

2272740h3ab0t24

Tere tulemast Eesti kunstigaleriisse! Meil on suur rõõm esitleda teile Alice Kase uut näitust “Kuju”. See ainulaadne näitus on sündinud kunstniku spontaansest valikust, mis annab vaatajale võimaluse avastada tema loomingulise protsessi sügavamaid kihte. Kase tööd kujutavad endast visuaalset rännakut emotsionaalsetesse maailmadesse, mis lausa kutsub teid avastama mõtteid ja tundeid. Olge valmis avastama uusi perspektiive ja tundemaailmu selle kaasakiskuva kunstinäituse kaudu. Tule ja koge Kase kunsti jõudu ja ilu galeriis!

Tallinnas galeriis Truus on üleval valik pigem suurvormide meistrina tuntud Alice Kase väikese-formaadilistest töödest.

Väljas on valik akrüül- ja segatehnikas töid, teiste seas mitmeid kavandeid suurematele maalidele. Lisaks on taas üleval kollaaž “Nimeta”, mis oli väljas Kumu kunstimuuseumis. Autori sõnul on väljapanek mõneti juhuslik ja sündinud spontaansetest valikutest. Näitus kannab pealkirja “Kuju”.

“Mul tuli üks õudselt hea idee, ma hakkasin maalima üht kuju ja mõtlesin, et ma hakkan seda maalima ja panen selle järgi näitusele pealkirja. Aga see ebaõnnestus ja nüüd ongi see “Kuju” lihtsalt näituse pealkiri,” selgitas kunstnik.

Kunstinäitus “Kuju” on tõeliselt võimas ja emotsionaalne kogemus, mis on sündinud kunstniku Alice Kase spontaansest loomeprotsessist. Tema valikud ja teoste kujundid kõnelevad sügavalt inimeste hingest ja emotsioonidest. Näitus on suurepärane näide sellest, kuidas kunst võib avada uksi ja luua ühenduse vaataja ning kunstniku vahel. Alice Kase looming kindlasti jätab jälje külastajatele ning pakub mõtlemisainet veel kauaks pärast näituse lõppu. Soovitan kõigil kunstihuvilistel külastada seda imelist näitust ja lasta end kaasa haarata Alice Kase loodud maagilisse maailma.

Loe rohkem:  Edith Karlson esindab Eestit Veneetsia biennaalil näitusega "Hora lupi" | Kunst

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga