Franz Malmsten toob publiku ette stand-up lavastuse | Teater

2289264hab63t24

Tere tulemast! Franz Malmsten on Eesti tuntud stand-up koomik, kes on võtnud endale eesmärgiks pakkuda publikule naeru ja meelelahutust. Tema uusim lavastus on täis teravmeelseid nalju ja ootamatuid pöördeid, mis panevad sind naerma südamest. Olles üks andekamaid koomikuid Eestis, on Franz Malmsten võimeline tõstma meeleolu ja tuju igas saalis. Ära jää maha sellest lõbusast etendusest, mis kindlasti jääb sulle pikaks ajaks meelde!

Märtsi lõpus esietendub Franz Malmsteni stand-up lavastus “Unelmate elu”, mis on valminud koostöös produtsent Karl Kermesega. Lavastuse juhatab sisse Boipepperoni DJ-sett.

“Mind on hoiatatud, et stand-upi tegemine on raske. Täitsa võimalik, et lavakunsti üks raskemaid vorme. Samas jällegi tunnen, et see keerukus pigem tiivustab, kui hirmutab mind. Me tahame tuua muutust ka publiku jaoks laiemalt. Seetõttu oleme kaasanud DJ Boipepperoni, kes mängib juba tund aega enne etendust muusikat. See on nagu narkoos enne operatsiooni, jube mõnusa tunde tekitab,” sõnas Franz Malmsten.

Malmsteni ja Kermese koostöö valmib kaubemärgi Point all, projektiga on seotud ka Ott Tiidermann, Elen Lotman ja Mehis Pihla.

Esietendus 26. märtsil aadressil Rävala 8, kokku annab Malmsten viis etendust.

Kokkuvõttes võib öelda, et Franz Malmsteni stand-up lavastus on suurepärane võimalus publikule naerda ja lõõgastuda. Tema teravmeelse huumori ning osavalt esitatud lugudega suudab ta haarata kuulajate tähelepanu ja pakkuda meelelahutust kogu etenduse vältel. Malmsteni unikaalne stiil ja võluv isikupära teevad temast kindla publikumagneti ning tema etenduse külastamine on kindlasti seda väärt. Eesti teatripublikule pakub see kindlasti unustamatu kogemuse ning võimaluse veeta meeldejääv õhtu.

Loe rohkem:  Kuressaare Teatri juhiks kandideerib üks inimene | Teater

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga