FOTOUUDIS | Eesti naiste jäähokikoondis valmistub MM-iks | Eesti koondis

2318601hc7b4t24

Tere tulemast Eesti naiste jäähoki koondise põneva ettevalmistuse loole maailmameistrivõistlusteks! Eesti naised on asunud innukalt treenima ja valmistuma järgmiseks suureks väljakutseks. MMiks valmistudes on nad pühendunud oma unistuste saavutamisele ja tahavad tõestada maailmale, et Eesti naiste jäähokikoondis on tugev ja konkurentsivõimeline jõud. Liitudes nende teekonnaga, saame julgustada ja toetada neid nende eesmärkide saavutamisel. Olgu see lugu inspiratsiooniks kõigile spordisõpradele ja olgu Eesti naiste koondisele edu ja õnne nende teel tippu!

Kodusteks maailmameistrivõistlusteks valmistuv Eesti jäähokikoondis peab Kohtla-Järvel neli päeva kestvat laagrit.

Laager kestab Kohtla-Järve jäähallis kolmapäevast laupäevani. “Laagri eesmärk on saada viisikud toimima ja harjutada kokkumängu. Lisaks harjutame ka ülekaalus ja vähemuses mängimist, mida me pole hooajal treeningutel väga teha saanud. Oleme käinud küll koondisega Balti liigas mängimas, kuid treeninguid on olnud vähe,” ütles koondise esindaja Kirke Kulla.

Treeninglaagris on lisaks kahele väravavahile 20 väljakumängijat, kellest MM-i koondisesse pääseb 18.

3. divisjoni B-tugevusgrupi turniir algab Kohtla-Järve jäähallis pühapäeval kell 15 kohtumisega Tai – Iisrael, kell 18.30 on päeva teises kohtumises vastamisi Eesti – Bosnia ja Hertsegoviina. Viienda naiskonnana kuulub gruppi Singapur.

Eelmisel aastal A-tugevusgrupis mängiv maailma reitingus 40. kohta hoidev Eesti on turniiril kõrgeima asetusega naiskond.

Kokkuvõttes võib öelda, et Eesti naiste jäähokikoondis valmistub põhjalikult ja pühendunult järgmiseks MM-iks. Nende enesekindlus ja motivatsioon on kõrgel tasemel ning nad on valmis võitlema ja näitama oma parimat mängu rahvusvahelisel areenil. Me kõik loodame, et koondis saavutab edu ja näitab Eestile ning maailmale, et naised on sama võimekad jäähokimängijad kui mehed. Oleme uhked meie naiste koondise üle ja toetame neid nende teel suurte saavutuste poole!

Loe rohkem:  Eesti pidi OM-valikturniiri avamängus võõrustaja paremust tunnistama | Eesti koondis

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga