FOTOD | EOK tunnustas 2023. aasta tiitlivõistluste medaliste | Varia

2258940h664bt24

Tere tulemast! Eesti Olümpiakomitee on tuntud oma pühendumuse ning toetuse poolest spordisündmustele. 2023. aasta tiitlivõistluste medalistide tunnustamine on oluline samm spordi arengu ning sportlaste motivatsiooni säilitamise suunas. Fotod sellest sündmusest kajastavad uhkust ning rahulolu nende saavutuste üle. EOK poolt tunnustatud sportlaste fotod kutsuvad üles uhkustama ning innustavad järgmisi põlvkondi saavutama enda unistusi spordimaailmas. Tutvuge vaprate sportlaste saavutustega ning laske end nende inspireerivast loost kaasa haarata!

Eesti Olümpiakomitee tunnustas Tallinna Hiltoni hotellis pidulikul tänuvastuvõtul 2023. aastal rahvusvahelistelt tiitlivõistlustelt medaleid võitnud sportlasi ja nende treenereid.

Eesti Olümpiakomitee president Urmas Sõõrumaa sõnul tähistasid meie sportlased Eesti Olümpiakomitee 100. juubeliaastat väärikalt, võites usinalt medaleid – suisa 272. “Aitäh teile, et andsite endast võistlustel kõik ning tõite autasusid nii Euroopast kui maailmast. Teile antav tänukiri on mõeldud tänuna ka teistele teie abilistele, teie vanematele ja kaaslastele,” ütles Sõõrumaa.

Vastuvõtule olid kutsutud nii olümpia- kui ka mitteolümpiaaladel maailma- ja Euroopa meistrivõistlustelt, Euroopa Mängudelt ja Euroopa noorte olümpiafestivalidelt 2023. aastal medaleid võitnud sportlased oma treeneritega. Teiste seas osalesid Hiltonis toimunud üritusel näiteks epeevehklemise Euroopa meistrivõistluste pronksmedalist Nelli Differt koos treener Helen Nelis-Naukasega, laskmise MM-hõbe Peeter Olesk, sise-EMil seitsmevõistluses pronksmedali saavutanud Risto Lillemets, noorte olümpiafestivali kuldmedali ja pronksmedali võitnud sprinter Miia Ott koos treener Maris Mägiga.

Kokkuvõttes on Eesti Olümpiakomitee (EOK) poolt 2023. aasta tiitlivõistluste medalistide tunnustamine oluline samm meie spordi arengus. Need sportlased on näidanud üles erakordset pühendumust ja tipptasemel oskusi, mis on aidanud neil saavutada silmapaistvaid tulemusi rahvusvahelisel tasandil. Nende saavutuste tunnustamine mitte ainult ei innusta neid jätkama oma jõupingutusi, vaid annab ka eeskuju teistele noortele sportlastele. EOK panustab sel viisil ka spordikultuuri ja avalikkuse teadlikkuse suurendamisse spordi olulisusest meie ühiskonnas. See on oluline samm selle poole, et spordist saaks veelgi olulisem osa Eesti identiteedist.

Loe rohkem:  "Spordis ainult tüdrukud" | Milline on elu tippsportlase kaaslasena? | Varia

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga