Flora sai treeningmängus viienda järjestikuse kaotuse | Premium liiga

2255454h3717t24

Tallinna FC Flora suffered their fifth consecutive loss in a training match in the Premium Liiga, leaving fans and analysts concerned about the team’s performance. The once-dominant club has struggled to find their footing in recent matches, raising questions about their ability to compete at the highest level. With the pressure mounting, Flora faces a critical moment in their season as they strive to turn their fortunes around and reclaim their winning form. The team’s next match will be a make-or-break opportunity to prove they still have what it takes to succeed in the demanding world of Estonian football.

Treeningmäng Eesti meisterklubi Tallinna FC Flora ja Paide Linnameeskonna vahel lõppes mullu Premium liigas neljandaks jäänud võistkonna 3:2 võiduga.

Avapoolaeg lõppes Flora 1:0 võiduga, kui teisel üleminutil realiseeris Konstantin Vassiljev Thomas Agyepongi põhjustatud penalti, vahendab Soccernet.ee. Pärast vaheaega keeras Paide kaotusseisu kiiresti eduks – Henrik Ojamaa tsenderduse järel oli 50. minutil täpne Robi Saarma ja kolm minutit hiljem jättis Saarma palli karistusalas Andre Frolovile, kes leidis üles tagumise nurga.

62. minutil suurenes Paide edu kaheväravaliseks, kui hiljuti Levadiast Ivan Stojkovici käe alla liikunud Patrik Kristal lõi uue meeskonna eest esimese tabamuse. 89. minutil õnnestus Mark Anders Lepikul üks koll tagasi lüüa, ent viigistamiseks jäi Floral ajast puudu.

Flora on sel aastal pidanud kuus treeningkohtumist. Kui esimene matš Liepaja vastu võideti 3:1, siis pärast seda on tunnistatud vaid kaotuseid – 0:3 Tallinna Levadiale, 0:2 Valmierale, 1:3 Jelgavale, 1:6 Läti valitsevale meistrile RFS-ile ja nüüd 2:3 Paidele. Paide on pidanud viis kontrollmängu, millest saadi esimene võit. Soomes kaotati 0:3 SJK-le, seejärel tehti kaks viiki – 3:3 Turu Interiga ja 0:0 Liepajaga. Flora-kohtumise eel alistuti 1:4 RFS-ile.

Loe rohkem:  Kalju pikendas kahe võtmemängija lepingut | Premium liiga

Kokkuvõttes võib öelda, et Flora jalgpallimeeskond on treeningmängudes kohanenud viienda järjestikuse kaotusega. Kuigi treeningmängud ei pruugi alati olla meeskonna tõelise taseme näitajaks, on oluline jälgida korduvaid kaotusi ja nende põhjuseid. Flora peab oma mängustrateegiat üle vaatama ja keskenduma nõrkade kohtade parandamisele, et olla valmis tulevasteks võistlusteks. Olenemata kaotustest, on oluline, et meeskond jääks positiivseks ja keskenduks tulevikule, et saavutada edu Premium liigas.