FC Kuressaare kaotas algavaks hooajaks olulise lüli | Premium liiga

2089805hff88t24

Tere tulemast Eestisse! FC Kuressaare on üks Premium liiga olulisemaid meeskondi, kuid algavaks hooajaks on neil üks oluline lüli kaotatud. See uudis on šokeeriv kõigile Eesti jalgpallisõpradele, kuid see teeb hooaja veelgi põnevamaks. Meeskond on peamiselt tuntud oma kirgliku fännibaasi poolest ning nende võitlusvaim on alati inspireeriv. Järgmine hooaeg tõotab olla täis põnevust ja emotsioone ning FC Kuressaare on kindlasti meeskond, keda tasub hoolega jälgida.

Riia Rimi OSC jalgpallihallis mängitud FC Kuressaare Liivimaa Taliliiga kohtumises BFC Daugavpilsiga esimesel poolajal põlve vigastanud Otto-Robert Lipp läheb operatsioonile ja ründaja tänavu enam jalgpalliväljakule ei jookse.

Peatreener Roman Kožuhhovski ütles, et põlve eesmise ristatisideme ja meniski operatsioonile mineva Lipu eemalejäämine on talle treenerina suur kaotus. “Tal on selline vigastus juba varem olnud ja see tähendab pikka taastumist,” lausus Kožuhhovski klubi kodulehekülje vahendusel.

“Aga ma püüan leida juhtunust ka positiivset. Otto teab, kuidas sellega toime tulla ja taastuda ning pärast tuleb ta kindlasti tugevamana tagasi. Otto on seda juba varem tõestanud.”

Kožuhhovski hinnangul on Lipu kõrvalejäämine kaotus meeskonnale. “Otto suudab mängu mõjutada ja tugevdada. Tal on väga suur kiirus ja kartmatus olukordadesse minna,” selgitas peatreener.

Samas sunnib tipuründajast ilmajäämine Kožuhhovskit muutma meeskonna taktikat või otsima Lipule asendajat. “Esimese asjana püüame toime tulla oma sisemiste reservidega ja keegi saab võimaluse. Mõtted on olemas. Aga kui keegi tuleks meile lisaks, oleks see suur boonus, kuid siin tuleb lähtuda ikkagi reaalsusest,” märkis peatreener.

FC Kuressaare kaotus enne hooaja algust on kindlasti suur pettumus nii meeskonnale kui ka fännidele. Olulise mängija lahkumine võib mõjutada meeskonna dünaamikat ja tulemuslikkust. Kuigi see on kindlasti keeruline olukord, peavad meeskonna liikmed ja juhendajad leidma uusi viise selle väljakutse ületamiseks. Oluline on säilitada meeskonna ühtsus ja keskenduda tugevatele külgedele, et saavutada edu Premium liigas. Loodame, et FC Kuressaare suudab leida sobiva asenduse ja jätkata võitlust jalgpalli väljakul.

Loe rohkem:  Premium liiga parim väravakütt leidis uue koduklubi Itaaliast | Premium liiga

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga