Euroliiga liider naasis võitude teele | Korvpall

2230071hf7f9t24

Tere tulemast Eestisse, kus korvpall on suureks kireks paljudele spordisõpradele! Viimase Euroliiga mängus nägime Euroopa tipptasemel korvpalli, kus liidermeeskond naasis võitude teele pärast kaotust. See oli põnev ja adrenaliinirohke mäng, mis pakkus fännidele palju põnevust ja emotsioone. Korvpall on siin alati olnud oluline osa meie spordikultuurist ning Euroliiga mängud on kindlasti üks oodatumaid sündmusi hooajal. Tulge ja kogege seda kirge oma silmaga!

Korvpalli Euroliiga 23. voorus naasis liidermeeskond Madridi Real pärast ühte kaotust võiduteele, kui alistas kodusaalis Pireuse Olympiakose 90:85 (30:13, 22:17, 16:25, 22:30).

Võõrustajad alustasid mängu paremini, võites avaveerandi 30:13 ja suurendades poolajaks vahe 22-punktiliseks 52:30. Olympiakos vähendas kolmanda veerandi lõpuks vahe 13 punkti peale ning jõudis otsustaval veerandil ka kolme punkti kaugusele (86:83), kuid lõpuminuteid mängisid kindlamalt ikkagi madriidlased.

Võitjate mänguvankrit vedas tagamängija Džanan Musa, kelle arvele kogunes 20 punkti, viis lauapalli ja kolm resultatiivset söötu. Mario Hezonja ja Gabriel Deck panustasid võitu vastavalt 16 ja 14 punktiga ning Facundo Campazzo oli lähedal kaksikduublile, lõpetades 12 punkti, üheksa tulemusliku söödu ja kuue lauapalliga.

Kostas Papanikolaou tõusis Olympiakose poolelt üleplatsimeheks 25 punktiga.

Real sai tabelisse kolme kaotuse kõrvale 20. võidu ning jätkab kindla liidrina, Olympiakos asub 12 võidu ja 11 kaotusega üheksandal positsioonil.

Eesti koondislaste Maik-Kalev Kotsari ja Sander Raieste leivaisa Baskonia (12-10) võõrustab reede õhtul Valenciat (11-11).

Teised tulemused:

Müncheni Bayern – Villeurbanne’i ASVEL 64:76
Tel Avivi Maccabi – Ateena Panathinaikos 90:75
Berliini Alba – Belgradi Crvena Zvezda 89:80
Istanbuli Fenerbahce – Bologna Virtus 88:75

Kokkuvõttes võib öelda, et Euroliiga liider naasis võitude teele ning näitas oma võimsat potentsiaali korvpalli väljakul. Nende edu näitab nende meeskonna tugevust ja pühendumist võistlustel. Samuti näitab see nende võimet ületada raskusi ja keskenduda oma eesmärkidele. Eesti korvpalli fännid on kindlasti põnevil sellest tagasipöördumisest ning loodavad, et liider suudab jätkata sama tugevalt kogu hooaja vältel.

Loe rohkem:  Skoorikuningas LeBron James jõudis NBA-s 40 000 punktini | Korvpall