ERR.ee avas europarlamendi valimiste alamlehe | Eesti

2312493h9b59t24

ERR.ee on avanud Euroopa Parlamendi valimiste erilehe, kus huvilised saavad end kursis hoida kõige värskemate uudistega seoses eurovalimistega. Sel lehel jagatakse olulist informatsiooni erinevate kandidaatide kohta ning analüüsitakse Euroopa poliitilist maastikku. See on suurepärane võimalus ka Eesti kodanikel end harida ja informeerida enne olulisi valimisi. Ära jää maha ning külasta ERR.ee eurovalimiste alamlehte juba täna!

Alamleht asub aadressil err.ee/valimised ja sellele pääseb ka Err.ee avalehe ülaribas olevale rubriigile “EP VALIMISED” klikkides.

Alamlehel on muuhulgas üleval ka Euroopa Parlamendi valimiskampaania kajastamise kord ERR-is.

Alamlehele koondame ERR-is ilmuvad uudised ja arvamused, mis puudutavad EP valimisi, aga ka avaliku arvamuse uuringud ning valimissaated.

10. aprillil algab kandidaatide registreerimiseks esitamine ja lõpeb 20. aprillil kell 18. Euroopa Parlamendi valimised toimuvad 9. juunil. 

Kokkuvõttes on ERR.ee avamine europarlamendi valimiste alamlehele oluline samm Eesti demokraatia edendamisel. See annab kodanikele olulise ülevaate valimiskandidaatidest ja nende seisukohtadest, aidates neil teha teadlikumaid valikuid valimispäeval. Samuti pakub see platvorm võimalust jälgida valimiskampaaniat ja arutada poliitilisi küsimusi. Seega on ERR.ee loodud alamleht oluline osa avalikust arutelust ning demokraatlikust protsessist Eestis.

Loe rohkem:  Biojäätmeid sorditakse rohkem, kuid mitte piisavalt | Eesti

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga