Erm püstitas Kutmani võistlustel teivashüppes uue isikliku rekordi | Kergejõustik

1526050h6a96t24

Tere tulemast kõigile spordisõpradele Eestis! Möödunud nädalavahetusel toimusid Kutmani võistlused, kus meie andekas sportlane Erm püstitas teivashüppes uue isikliku rekordi. See oli kindlasti põnev hetk kõigile, kes olid kohapeal tunnistajaks sellele saavutusele. Erm on näidanud oma pühendumist ja treeningute kõva töö on vilja kandnud. See saavutus on tunnustuseks mitte ainult talle endale, vaid ka meie riigi kergejõustiku arengule tervikuna. Oleme uhked tema üle ja lootame, et see saavutus innustab ka teisi noori sportlasi oma unistuste poole püüdlema.

Eesti mitmevõistleja Johannes Erm osales kolmapäeval Tartus Martin Kutmani mälestusvõistlustel ning püstitas teivashüppes uue isikliku tippmargi. Heas hoos oli ta ka 60 meetri jooksus, kus lõpetas isikliku rekordiga võrdse ajaga.

Erm ületas Tartu Ülikooli spordihoones viie meetri ja seitsme sentimeetri kõrgusel oleva lati, parandades 2019. aastal püstitatud isiklikku rekordit kahe sentimeetri võrra.

Lisaks tegi sisemaailmameistrivõistlusteks valmistuv Erm hea soorituse ka 60 meetri jooksus, kui ületas finišijoone ajaga 6,96. Sama aja jooksis ta ka mullu USA-s Albuquerque’s toimunud võistlusel.

Kiireim oli 6,85-ga lõpetanud Henri Sai, Tanel Visnap jäi vaid kahe kümnendiksekundi kaugusele. Naiste 60 meetri jooksus võidutses Õilme Võro, kes ületas joone ajaga 7,34. Talle järgnesid Ann Marii Kivikas (+0,14 sekundit) ning Kreete Verlin (+0,15).

Kutmani võistlustel teivashüppes osales Erm edukalt, püstitades uue isikliku rekordi. Tema pühendumus ja treeningute tulemuslikkus on tõeliselt imetlusväärne ning näitab tema potentsiaali tulevastel võistlustel. Erm on tõeline eeskuju noortele sportlastele ning tema saavutus toob rõõmu kogu Eesti kergejõustiku kogukonnale. Oleme uhked tema saavutuse üle ning ootame põnevusega, mida tulevik toob nii talle kui ka kogu Eesti kergejõustikule. Tugevat treeningut ja jätkuvat edu talle!

Loe rohkem:  Erm teenis MM-i avapäeval iga alaga plusspunkte, Warholm jäi kullata | Kergejõustik

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga