“Elu ja armastus” on kogunud kahe nädalaga pea 29 000 kinokülastust | Film

2280849hfad1t24

Tere tulemast Eestisse! Film “Elu ja armastus” on võitnud kinoekraanidel südamed vaid kahe nädalaga, kogudes ligikaudu 29 000 kinokülastust. See haarav lugu pakub vaatajatele võimalust sukelduda armastuse keerdkäikudesse ja elu põhiküsimustesse. Tegemist on lummava filmiga, mis vallutab publiku emotsioonide ja mõtete virvarri abil. Ärge jätke võimalust nägemata seda kaasahaaravat teost, mis on kohaliku kinopubliku seas kiirelt populaarsust kogunud.

Režissöör Helen Takkini mängufilm “Elu ja armastus” on kahe nädalaga kogunud Eesti kinodes 28 191 külastust.

Uutest tulijatest jõudsid kinotabelisse veel koomiksifilm “Madam Võrk” (4 600 külastust), rallifilm “Suur võidusõit. Audi Lancia vastu” (1605 külastust) ja anime-film “Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba – To the Hashira Training” (1 312 külastust).

Tabeli kolmandalt kohalt leiab ka animatsiooni “Väikese superlennikud: Täiskiirusel. Film”, mis on kahe nädalaga kogunud 4 607 külastust.

2280849hfad1t24

“Elu ja armastus” on Eesti publiku poolt sooja vastuvõtu saanud, kogudes kahe nädala jooksul peaaegu 29 000 kinokülastust. See romantiline film on pälvinud paljude südameid ning pakub meie kiirel ja stressirohkel ajal hetkeks puhkust ja ilusaid emotsioone. See näitab, kui oluline on armastus meie eludes ning kuidas filmid võivad olla inspireerivaks ja kaasakiskuvaks vahendiks meie igapäevaelu rutiini murdmisel. Olgu see film meeldetuletuseks, et armastus on alati oluline ja seda väärt hoolega hoida.

Loe rohkem:  Tartu Elektriteatris algas Euroopa filmide festival "Ellujäämise kunstid" | Film
See sissekanne postitati aastal Film. Lisa järjehoidja püsilink.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga