Ehitustööde tõttu katkeb Tallinnas trammiliiklus Tondi piirkonnas | Eesti

2303826hdae2t24

Tallinna elanikud ja külastajad peavad valmistuma trammiliikluse häireteks Tondi piirkonnas, kuna ehitustööde tõttu tekib ajutine katkestus. See oluline teadaanne mõjutab oluliselt linna ühistranspordi mugavust ning nõuab reisiplaanide kohandamist. Ehitustööde lõppeesmärk on parandada infrastruktuuri ja tagada ohutum ja tõhusam liiklusvõrgustik. Kuigi katkestus võib tekitada ajutist ebamugavust, on oluline meeles pidada selle lõppeesmärki ja tulevasi kasutajate jaoks paremaid tingimusi.

Reedel, 15. märtsil algavad Tallinnas taas Tondi raudteeülesõidu rekonstrueerimistööd, mis toovad kaasa liikluskorralduse muudatusi ja ajutise trammiliikluse katkestamise Tondi piirkonnas.

Tööde käigus toimub esimese sõidurea asfalteerimine Kotka tänaval (Kotka tn 1 pool) ning teise sõidurea katendi freesimine. Liikluskorraldus muutub ainult Kotka tänava sõiduridade vahel.

Tondi tänava trammiteega lõigus toimub tehnovõrkude rekonstrueerimine ning trammitee ümberehitus ja ehitustööde ajaks suletakse Tondi tänav lõigul Alevi tänava ristmikust kuni Tondi ülesõiduni.

Seoses Tondi raudteeülesõidul toimuvate ehitustöödega suletakse 15. märtsist kuni 1. augustini Tondi trammide lõppjaam. Ajavahemikul 15. märts kuni 1. august lühendatakse trammiliinid nr 3 ja 4 Vana-Lõuna trammide lõppjaamani. Trammiliinid nr 1, 2 ja 5 jätkavad tavapärasel liikumisteel kuni 3. maini kella 20.

Reedel hommikuse tipptunni ajal on Tallinn-Väike ja Tondi trammipeatustes ka Kesklinna linnaosa valitsuse ametnikud, kes vajadusel selgitavad liiklusmuudatusi ja suunavad inimesi bussipeatustesse.

Tondi viadukti ehitustööd kestavad 2024. aasta lõpuni.

2303826hdae2t24

Kokkuvõtvalt võib öelda, et Tallinna trammiliiklus Tondi piirkonnas katkeb ajutiselt ehitustööde tõttu, mis võib tekitada ebamugavusi linnas liikuvatele inimestele. Kuigi see võib olla ajutine ebamugavus, on oluline mõista, et sellised ehitustööd on vajalikud infrastruktuuri arenguks ja parema transpordivõrgu loomiseks tulevikus. Jätkem kannatlikkus ja mõistmine ehitustööde olulisusest, et lõpptulemusena saaksime nautida efektiivsemat ja mugavamat ühistransporti Tallinnas.

Loe rohkem:  Eesti plaanib ühe- ja kahesendiste kasutamist järgmisest aastast vähendada | Eesti

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga