Eesti tennisemeeskond alistas Davise karikaturniiril Iraani | Tennis

2310177h403at24

Eesti tennisemeeskond võttis võimsa võidu Davis Cupi turniiril, alistades Iraani meeskonna. Eestlased näitasid oma tugevat mänguoskust ja ühtsust, võites mitmed põnevad matšid. See võit on suurepärane saavutus Eesti tennisemaastikul ning tõestab meie meeskonna võimekust rahvusvahelisel tasemel. Üheskoos õnnestus meil võtta kindel kontroll mängu üle ja viia meeskond võiduni. See võit tähistab uut verstaposti Eesti tennisemaailmas ning innustab meid kõiki veelgi kõvemini pingutama.

Eesti tennisemeeskond alistas Davise karikaturniiri Maailmaliiga teise grupi eelringis Iraani.

Sri Lankas toimuvas vastasseisus oli seis esimeste üksikmängude järel üks-üks, aga laupäeval said Kenneth Raisma ja Siim Troost paarismängus võidu.

Raisma ja Troost alistasid Samyar Elyasi ja Ali Yazdani pärast kaotatud avasetti 4:6, 6:3, 7:6 (7:3). Seejuures jäid eestlased ka teises setis murdega taha, aga suutsid raskest seisust välja tulla.

Viimases setis olid sama tegemas vastased. Raisma ja Troost juhtisid 3:1, kuid Elyasi ja Yazdani murdsid 5:3 ette. Siiski pääsesid eestlased kiiresse lõppmängu, kus 0:2 kaotusseisust võideti viis punkti järjest ja sellest enam iraanlased ei toibunud.

Järgnenud üksikmängus sai Oliver Ojakäär (ATP 939.) jagu Sina Moghimist (ATP 1086.) 6:3, 6:1 ja kindlustas Eestile matšivõidu. Eestlane murdis esimeses setis korra ja teises kolm korda vastase pallingu. Moghimi jõudis vaid ühe murdepallini, mida ei realiseerinud.

See tähendab, et Eesti koondis kohtub septembris Maailmaliiga teises grupis Usbekistaniga. Vastasseisu võitja läheb esimese grupi üleminekumängudele.

Eesti tennisemeeskond esitas suurepärase võistluse Davise karikaturniiril, alistades kindlalt Iraani. Meie mängijad näitasid tugevat vaimu ja oskusi ning tegid eesti rahvale suurt au. See võit on tõestuseks sellest, et Eesti tennis on tõusuteel ja meil on tulevikus veel palju võimalusi rõõmustada ja üllatada. Jätkem oma mängijatele toetust ja jälgigem nende tegemisi uhkusega – Eesti tennisel on helge tulevik!

Loe rohkem:  13 murdepalli tõrjunud Glinka kaotas Itaalias maratonmatši | Tennis

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga