Eesti saalihokikoondis jäi MM-valikturniiril Soomele alla 20 väravaga | Saalihoki

2238603h6ca3t24

Tere tulemast! Eesti saalihokikoondis osales hiljuti põnevas MM-valikturniiris, kuid pidid kahjuks tunnistama Soome ülekaalu. Võistlus oli äärmiselt pingeline, kuid meie meeskonnal tuli vastu võtta kaotus 20 väravaga. See kogemus tõestab meie meeskonna pühendumust ja võitlusvaimu, ning annab meile motivatsiooni tulevaste võistluste jaoks. Kuigi tulemus ei olnud meie jaoks soodne, oleme kindlad, et jätkame oma arengut ja naaseme tugevamana järgmisteks väljakutseteks. Aitäh, et jälgisite meie meeskonna pingelist võitlust saalihoki maailma areenil!

Lätis Liepajas toimuval saalihoki MM-valikturniiril kaotas Eesti koondis neljapäeval Soomele 1:21 (0:5, 1:8, 0:8) ning jätkab võitlust oma grupi teise koha nimel.

Kolmapäeval toimunud avamängus Prantsusmaa 19:2 alistanud Eesti jäi neljakordse maailmameistri Soome vastu kaotusseisu kolmandal minutil, aga 0:1 oli seis veel ka 13 minutit pärast mängu algust. Siis viskasid soomlased 44 sekundiga kolm väravat, teise perioodi alguses lõi Soome viis minutit ja 14 sekundit kestnud ajavahemiku jooksul seitse väravat.

Eesti ainsa värava viskas teise perioodi alguses seisul 0:8 päev varem Prantsusmaad kolme tabamusega kostitanud Egert Unga, söödupunkt kanti Rome Andro Moora nimele.

Reede hommikul mängib Eesti Hollandiga, kes jäi neljapäeva hommikul Prantsusmaale alla 5:10.

Kui Eesti saaks A-grupis Soome järel teise koha, mängitaks laupäeval play-off’is B-grupi kolmanda meeskonnaga, kelleks on suure tõenäosusega Island. Läti alistas B-grupi raames Liechtensteini 29:3 ja Saksamaa Islandi 16:1, omavahelises kohtumises oli Island Liechtensteinist üle 7:6.

Kuigi Eesti saalihokikoondis ei suutnud sel korral Soomele vastu saada, näitasid meie mängijad suurt pühendumust ja tahtmist võita. Tulemused võivad olla pettumust valmistavad, kuid meie meeskond võib sellest õppida ja tugevneda tulevasteks võistlusteks. Oluline on meeles pidada, et kaotused on osa spordist ning meie meeskond on valmis sellest kogemusest kasu saama. Jääme lootusrikkaks ja liigume edasi, et näidata oma võimeid ja tugevust tulevikus.

Loe rohkem:  Eesti viskas MM-valiksarjas Hollandile 12 väravat | Saalihoki