Eesti Laulu ankeet. Nele-Liis Vaiksoo | Eesti Laul

2217633hd400t24

Tere tulemast Eesti Laulu ankeedi! This is where the magic happens – where talented artists like Nele-Liis Vaiksoo make their mark on the Estonian music scene. Nele-Liis Vaiksoo is a powerhouse vocalist and performer who has captured the hearts of audiences with her emotional and captivating performances. With Eesti Laul, she is ready to showcase her incredible talent once again and compete for a chance to represent Estonia on the international stage. Get ready to be wowed by Nele-Liis Vaiksoo and other amazing artists as they vie for the opportunity of a lifetime.

Menu portaal teeb järgmise kahe nädala jooksul väikesed intervjuud Eesti Laulu finalistidega. Teisena tutvume Nele-Liis Vaiksooga, kes püüab võitu looga “Käte ümber jää”.

Mis on sinu viimase aja lemmiklugu või -album?

Anett Kulbin “Late to the Party”. Tema looming ja vokaalne vabadus pakuvad hingele väga erinevaid emotsioone. Olen tema suur fänn olnud juba aastaid. 

Mis sulle finaali juures kõige hirmutavam tundub?

Ega midagi hirmutavat väga ei olegi. Keskendun oma laulule, selle esitamisele ja mõtte edastamisele. 

Mis on sinu läbi aegade lemmik Eesti Laulu / Eurolaulu võistluslugu?

See on kindlasti “Kaelakee hääl”. Aastal 1996 olime ETV tütarlastekooriga Norras Eurovisioonil kohapeal saalis, kui Iff ja Maarja selle ette kandsid. Väga uhke tunne oli, kui laul lõppes ja saalis kostus lõppematu ovatsioon.

Kelle enda konkurentidest Eurovisioonile saadaksid?

Mulle väga meeldib Daniel Levi laul “Over the Moon”. Armsa sisuga, ilus meloodia ja väga hästi lauldud.

Milline on sinu esimene Eurovisiooniga seotud mälestus?

Kõige esimene mälestus pärineb 1993. aastast, kui nägin teleri vahendusel Janika Sillamaad esitamas laulu “Muretut meelt ja südametuld”.

Loe rohkem:  Nele-Liis Vaiksoo: see laul on väike meenutus lahkunutele | Eesti Laul

Kas oled juba Eurovisioonile pääsemist ette kujutanud? Mis tundeid see tekitab ja kuidas vaimusilmas välja näeb?

Loomulikult on peast läbi käinud, mis saab siis, kui peaksin selleaastase Eesti Laulu võitma. Esindaksin Eestit suurima rõõmuga, aga tunnistan, et olen pigem inimene, kes fokusseerib asjadele nüüd ja praegu ning väga ei mõtiskle tegemistele, mis on hetkel veel vaid teoreetilised.

Sinu laulul on lausa neli autorit. Kuidas see kooslus ühte laulu kirjutama sattus?

Peter Põder oli valmis teinud demo ja kutsus mind stuudiosse laulma. Üheskoos siis mõtisklesime veel meloodia, harmoonia ja ülesehituse üle. Allan Kasuk on Peteri sõber ning aitas kogu loo ja meie mõtted kauniks tervikuks ühendada. Teksti proovisid kirjutada päris mitu inimest, kaasa arvatud ma ise. Minul läks  mõttelõng jooksma inglise keeles, aga kui Marek Sadam oma eestikeelse verisooni saatis, kõnetas see mind kohe. 

In conclusion, the Eesti Laul ankeet on Nele-Liis Vaiksoo has provided us with valuable insights into her musical journey and her aspirations for the competition. With her experience and dedication to her craft, it is clear that Nele-Liis Vaiksoo is a strong contender in Eesti Laul. Her passion and talent shine through in her ankeet, and it will be exciting to see her performance on the Eesti Laul stage. We wish her the best of luck and look forward to seeing what she brings to the competition.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga