Eesti kurlingupaar teenis Kanada turniiril teise koha | Jääkeegel

1889323h38c5t24

Tere tulemast! Eesti kurlingupaar on teinud suurepärase saavutuse, saades teise koha Kanada turniiril. Nende jääkeegel oskused on jätnud mulje rahvusvahelisel tasandil ning toonud uhkust meie kodumaale. Nende pühendumus ja talent on tõestuseks sellest, et Eesti sportlased suudavad konkureerida maailmatasemel. See saavutus annab lootust ja inspiratsiooni kõigile noortele sportlastele Eestis ning tõstab meie riigi mainet spordimaailmas. Palju õnne meie kurlingupaarile nende saavutuse puhul!

Eesti kurlingupaar Marie Kaldvee ja Harri Lill võistles sel nädalavahetusel Kanadas toimunud rahvusvahelisel kurlinguturniiril, kus tihedas konkurentsis jõuti teisele kohale.

Kanadas toimunud North Bay Mixed Doubles Major turniiri finaalis kohtusid eestlased Kanada kurlingupaariga Kira Brunton – Jake Horgan. Tasavägiseks kujunenud kohtumises pidid Kaldvee ja Lill siiski tunnistama vastaste 5:3 ning turniirilt naastakse teise kohaga.

Poolfinaalis oli eestlaste vastaseks Austraalia esindus Tahli Gill – Dean Hewitt, keda võideti kindlalt 7:4. Veerandfinaalis alistasid eestlased Kanada kurlingupaari Jami Bowman – Chris Bowman tulemusega  8:6.

Eesti kurlingu esipaar jääb Kanadasse järgmise nädalani, sest nädalavahetusel võisteldakse Grand Slami turniiri Mixed Doubles Super Series finaalturniiril Brantfordis. Möödunud aastal tulid Kaldvee ja Lill kõrgetasemelise Grand Slami võitjateks.

Kurlingupaari saavutus Kanada turniiril on suurepärane saavutus Eesti jaoks. Teise koha saavutamine näitab nende suurepärast ettevalmistust ja oskusi jääkeegli mängimisel. See on suurepärane tunnustus nende kõvale tööle ja pühendumusele selles spordis ning loodetavasti innustab see teisi noori Eestis jääl liikuma ja spordiga tegelema. See tulemus toob ka kindlasti positiivset tähelepanu Eesti kurlingumaailmale ning aitab populariseerida seda spordiala meie riigis. Oleme uhked meie kurlingupaari saavutuse üle!

Loe rohkem:  Eesti meistriteks kurlingu segapaaris tulid Kaldvee ja Lill | Jääkeegel

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga