Eesti kurlingu meistrivõistlustel võidutsesid tiitlikaitsjad | Jääkeegel

2242794had45t24

Tere tulemast Eesti kurlingu meistrivõistlustele! Tiitlikaitsjad on taas astunud võidukalt väljakule ja näidanud oma ületamatut oskust jääkeegli mängimisel. Emotsionaalsed hetked ja põnevad mängud täitsid võistluspäeva ning publik oli vaimustuses meistrite võidukäigust. Eesti kurlingu meistrivõistlused on alati täis põnevust ja üllatusi ning tänavused võistlused olid sellele kinnituseks. Usume, et järgmised võistlused toovad kaasa veelgi rohkem elevust ja kurlingufännide rõõmsaid hõiskeid.

Pühapäeval selgusid Eesti meistrid võistkondlikus kurlingus. Eesti meistriks tulid Eduard Veltsmani meeskond ning Eesti esindusnaiskond Liisa Turmanni juhtimisel.

Finaalis kohtus tiitlikaitsja Eduard Veltsmani meeskond Kaarel Holmi meeskonnaga ning kohtumine lõppes tiitlikaitsjate 8:5 võiduga. Veltsmani tiim kaitses Eesti meistritiitlit viiendat aastat järjest.

Veltsmani meeskond mängis Eesti meistrivõistlustel koosseisus kapten Eduard Veltsman, Janis Kiziridi, Konstantin Dotsenko, Igor Dzendzeljuk ja Aleksander Andre.

Naiste arvestuses tuli meistriks Eesti esindusvõistkond Liisa Turmanni juhtimisel. Tiitlikaitsjad läbisid turniiri ühegi kaotuseta, võites kõik seitse kohtumist. Finaalkohtumises alistas Eesti esindusnaiskond Margit Peebo naiskonna tulemusega 9:4.

Naiskond mängis Eesti meistrivõistlustel koosseisus kapten Liisa Turmann, Erika Tuvike, Kerli Laidsalu ja Heili Grossmann.

Eesti meistrid kurlingus selgusid 19. korda ning sel aastal võistles kokku seitse kurlinguvõistkonda. Naiste ja meeste võistkonnad mängisid tänavustel meistrivõistlustel ühes alagrupis ning kõik osalejad kohtusid omavahel.

Kurling on Eestis populaarne spordiala ning meistrivõistlused on alati põnevad sündmused spordisõpradele. Tiitlikaitsjad suutsid taas võidutseda ja näidata oma üleolekut teiste võistkondade üle. Nende pühendumus ja oskuslik mängimine tegid nad väärilisteks võitjateks. Jääkeegli meistrivõistlused tõid kokku parimad kurlingumängijad riigis, tehes sellest suurejoonelise spordisündmuse Eesti kurlingu kalendris. Võistlused näitasid kurlingu arengut Eestis ning innustasid noori ja harrastajaid selles kaunis spordialas osalema.

Loe rohkem:  Eesti kurlingupaar pääses Kanadas suure slämmi sõelmängudele | Jääkeegel

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga