Eesti jalgpallikoondis peab juunis Šveitsiga maavõistlusmängu | Jalgpalli Eesti koondis

2192605h7e77t24

Tere tulemast Eesti jalgpallikoondise maavõistlusmängule Šveitsiga! Juunis toimuv mäng pakub põnevat vaatemängu ja suurepärast võimalust näha meie kohalikke jalgpallitähti võistlemas rahvusvahelisel tasemel. Eesti koondis on täis pühendunud ja andekaid mängijaid, kes on valmis näitama oma oskusi ja võitlema võidu eest. Olge kohal, et kogeda jalgpalli kirge ja Eesti koondise toetamist selle emotsionaalses ja põnevas matšis Šveitsiga. Koos suudame luua unustamatu jalgpalliõhtu!

Eesti meeste koondis kohtub 4. juunil kell 21.15 maavõistlusmängus Šveitsiga, kohtumine peetakse Luzernis Swissporarena staadionil.

Eesti ja Šveitsi koondised on varasemalt kohtunud neljal korral, viimati 2015. aastal A. Le Coq Arenal. Senistes mängudes on Eesti pidanud tunnistama vastaste paremust.

Šveitsi koondis asub FIFA edetabelis 18. positsioonil ja on kindlustanud koha suvisel Euroopa meistrivõistlustel finaalturniiril.

Eesti meeste koondist ootab märtsikuistel sõelmängudel ees võimalus pääseda Euroopa meistrivõistluste finaalturniirile, kui 21. märtsil kohtutakse poolfinaalis Poolaga ja edu korral 26. märtsil toimuvas finaalis Soome või Walesiga. Igal juhul ootab koondist märtsis ees kaks kohtumist, sest meeskondade kokkuleppel peavad 26. märtsil omavahelise maavõistluse ka esimeste mängude kaotajad.

Juunis võõrustab Eesti Balti turniiri poolfinaali, kus minnakse vastamisi Fääri saartega. Poolfinaalide tulemusest sõltub Eesti koondise turniiri teise mängu toimumispaik: kui vastaseks osutub Läti, mängitakse kodumaal, Leeduga minnakse aga vastamisi võõrsil.

Sügisel saab alguse uus UEFA Rahvuste liiga hooaeg, kus Eesti võistleb C-liigas ühes alagrupis Rootsi, Aserbaidžaani ja Slovakkiaga.

Eesti meeste jalgpallikoondise mängud 2024. aastal:

21. märts Poola – Eesti (Narodowy staadion)
26. märts teine EMi sõelmäng/maavõistlus Soome või Walesiga võõrsil
4. juuni Šveits – Eesti (Swissporarena staadion)
8. juuni Eesti – Fääri saared (A. Le Coq Arena)
11. juuni Balti turniiri teine mäng Läti või Leeduga
5. september Eesti – Slovakkia (A. Le Coq Arena)
8. september Rootsi – Eesti
11. oktoober Eesti – Aserbaidžaan (A. Le Coq Arena)
14. oktoober Eesti – Rootsi (A. Le Coq Arena)
16. oktoober Aserbaidžaan – Eesti
19. november Slovakkia – Eesti

Loe rohkem:  "Spordipühapäev" meenutas Eesti jalgpallikoondise eelmist EM-sõelmängu | Jalgpalli Eesti koondis

Kokkuvõttes on suurepärane uudis, et Eesti jalgpallikoondis peab juunis maavõistlusmängu Šveitsiga. See on suurepärane võimalus meie mängijatele näidata oma oskusi rahvusvahelisel tasemel. Sellised mängud on olulised ka meie fännidele, kes saavad tulla toetama oma lemmikmeeskonda. Loodame, et koondis suudab näidata head mängu ja võita või vähemalt teha aitav tulemus. See mäng on ka suurepärane võimalus valmistuda tulevasteks võistlusteks ja tõestada, et Eesti jalgpall on tõusuteel.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga