Eesti jalgpalliametnikke ootavad ees otsustavad Konverentsiliiga mängud | Jalgpall

2037194h5914t24

Eesti jalgpalliametnikud seisavad silmitsi põneva väljakutsega, kui ees ootavad otsustavad Konverentsiliiga mängud. See on hetk, mil kõik panused on laual ja kus iga detail võib teha vahet võidu ja kaotuse vahel. Jalgpall on alati olnud Eesti rahva kirg ja uhkus ning nüüd on võimalus näidata maailmale oma oskusi ja võimeid. Ootame põnevusega, milliseid emotsioone ja üllatusi pakuvad meile need mängud ning loodame, et meie jalgpallurid suudavad astuda sellesse väljakutsest täiega.

UEFA klubivõistlussarjades toimuvad sel nädalal otsustavad sõelmängude kohtumised, mis selgitavad järgmisse vooru pääsejad. Konverentsiliigas peetavatele kohtumistele on eri ülesandeid täitma määratud mitmed Eesti jalgpalliametnikud.

Neljapäeval toimuval FC Viktoria Plzeňi (Tšehhi) ja Servette FC (Šveits) vahelisel kohtumisel on ametis lausa kaks eestlast: Eesti Jalgpalli Liidu (EJL) kohtunike komisjoni liige Uno Tutk tegutseb kohtunike vaatlejana ning Oleg Harlamov täidab kohtumisel delegaadi ülesandeid, vahendab jalgpall.ee.

Tutki pilgu all mõistab õigust Šotimaa kohtunikebrigaad, mille eesotsas on kogenud William Collum. Plzeni ja Servette’i mäng tõotab tulla põnev, sest möödunud nädalal toimunud esimeses vaatuses leppisid meeskonnad 0:0 viiki ning veerandfinaali pääseja selgitatakse seega neljapäeval Plzenis.

Samal päeval selgitavad veerandfinalisti ka Club Brugge (Belgia) ja Molde FK (Norra), kelle vahelises kohtumises on korraldusjuhina ametis meeste koondise mänedžer Miko Pupart.

Möödunud nädalal Norras toimunud kaheksandikfinaalis suutis kodumeeskond Molde kirja saada 2:1 võidu, millega ollakse otsustava mängu eel eelisseisus. 

Kokkuvõtteks võib öelda, et Eesti jalgpalliametnikud seisavad ees põnevad ja otsustavad Konverentsiliiga mängud. Nende oskuslik juhtimine ja otsuste langetamine mängude ajal on äärmiselt oluline, et tagada fair play ja õiglus väljakul. Ametnikele on laskunud suur vastutus tagada mängude sujuv kulgemine ja jälgida, et kõik reeglid oleksid täidetud. Jalgpalliarmetnike professionaalsus ja kogemused saavad nüüd proovile panna ning nende rolli tähtsus mängude õnnestumisele ei saa alahinnata.

Loe rohkem:  Meistriliiga esimese üleminekumängu võitis kindlalt esiliiga klubi | Jalgpall

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga