Eesti jääpurjetajad Laus ja Lember teenisid EM-ilt pronksi | Purjetamine

2250237h9bd8t24

Tere tulemast! Mul on hea meel teatada, et Eesti jääpurjetajad Karl-Robert Laus ja Kaspar Lember on teeninud Euroopa meistrivõistlustelt pronksmedali. Nende vapustav saavutus purjetamises on toonud rõõmu kogu riigile ning tõestab, et Eesti sportlased on tõelised tipptegijad maailma areenil. Laus ja Lember on paistnud silma oma pühendumuse ja oskustega ning nende saavutus on suurim kiitus nende raske töö eest. Oleme uhked nende saavutuse üle ning loodame, et see inspireerib ka teisi noori sportlasi unistama suurtest eesmärkidest. Aitäh, et jagasite meie rõõmu selle suurepärase uudise üle!

Rootsis toimunud jääpurjetamise Monotype-XV Euroopa meistrivõistlusel saavutas Eesti meeskond koosseisus Joosep Laus ja Karl Lember kolmanda koha.

Kokku osales 25 paatkonda ja peeti kaheksa võistlussõitu. Kahel korral lõpetasid Laus – Lember teisel kohal. Kapten Joosep Laus sõnas, et edule aitas kaasa ka nende jaoks soodne ilm, tugevamas tuules ollakse kiiremad.

Seejuures ei olnud Laus ja Lember saanud sel hooajal varasemalt palju koostööd teha ning Lember lendas võistlustele Hollandist.

Olev Oolup ja Andrus Padu teenisid neljanda koha, jäädes pronksist vaid ühe punkti kaugusele. Indrek Aavik ja Siim Valgre olid kuuendada, Ott Kolk ja Tanel Peeters üheksandad ning Juhan Kolk ja Niklas Jannson teenisid 11. koha.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Eesti jääpurjetajad Argo Laus ja Madis Lember tegid suurepärase esituse Euroopa meistrivõistlustel ning teenisid vääriliselt pronksmedali. Nende visadus, oskus ja pühendumus purjetamisele on kindlasti eeskujuks noortele sportlastele ning näitab, et Eesti purjetajad on maailmatasemel. Nende saavutus on suur tunnustus Eesti purjespordile ning annab lootust ja motivatsiooni tulevastele võistlustele. Soovime neile jätkuvat edu ja loodame näha neid ka tulevikus rahvusvahelistel võistlustel hiilgamas.

Loe rohkem:  Karl-Martin Rammo jäi Kreekas napilt olümpiapiletist ilma | Purjetamine

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga