Ebras pälvis Horvaatias viienda koha, võit tiimikaaslasele | Jalgrattasport

2286042h4b11t24

Eesti jalgrattur Tanel Ebras näitas oma võimekust Horvaatias toimunud võidusõidul, kus ta saavutas auväärse viienda koha. Ebras demonstreeris tugevat sõiduoskust ja tahet võistelda kõrgel tasemel, olles võimeline võistlema tiimikaaslastega ning nende vastu võidelda. Tema saavutus on tunnustust vääriv ning näitab tema pühendumust ja professionaalsust jalgrattasporti. Ei ole kahtlust, et Ebrase tulevik on särav ja tema võidud toovad au Eesti spordimaailmale.

Horvaatias teist korda peetud naiste ühepäevasõidul Umag Trophy Ladies (UCI 1.2; 114,3 km) pälvis võidu itaallanna Sara Fiorin (2:59.55). Elisabeth Ebras (mõlemad UAE Development Team) finišeeris viiendana.

Fiorinile järgnesid kaasmaalannad Michela de Grandis ja Emma Bernardi (mõlemad Team Mendelspeck Ge-Man).

“Meie tiimi jaoks läks võistlus plaanipäraselt. Sprindirong tuli suurepäraselt välja ja meie sprinter võitis pika eduga. Oleksin tahtnud ise ka esikolmikusse jõuda, aga sel korral läks nii,” ütles Ebras.

Ebrase järgmine võistlus toimub Horvaatias juba 3. märtsil, kui sõidetakse Porec Trophy Ladies (UCI 1.2).

Eesti jalgrattur Tanel Ebras saavutas Horvaatias toimunud võidusõidul viienda koha ning oma meeskonnakaaslasele jõu üle Rivo Saarele edu soovis. Ebras näitas head sõiduvormi ja kindlustas endale väärika koha võidusõidu tulemustabelis. See saavutus näitab tema pühendumist ja võimekust jalgrattasportlase karjääri edendamisel. Ebras on kindlalt jätkamas oma tee professionaalse sportlasena ning pakub Eestile põhjust olla uhke tema saavutuste üle rahvusvahelisel areenil.

Loe rohkem:  Kangert loodab, et spordi kõrval tõi teenetemärgi ka ühiskondlik tegevus | Jalgrattasport

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga