Ebaõnnestunud viimane rada langetas Tattari Austinis viiendaks | Kettagolf

2044154h2f13t24

Eesti tippkettagolfar Tattari Austin pidi hiljuti pettumusega leppima, kui tema viimane võistlusrada ei sujunud talle oodatud viisil ning ta lõpetas võistluse viiendal kohal. Kuid see väike tagasilöök ei ole takistanud tal oma unistustest ja eesmärkidest kinni hoida. Austin on tuntud oma pühendumuse ja tahtejõu poolest ning tema innukus sporti arendada on pannud teda pidevalt pingutama ja paremaks saama. Kas järgmisel võistlusel suudab ta kõik endast anda ning tõusta taas tipu poole? Ainult aeg näitab.

Discgolfi naiste maailma esinumber Kristin Tattar lõpetas USA-s Austinis toimuval profituuri etapil The Open võistluspäeva viiendal kohal.

Reedese võistluspäeva järel kolmandal kohal olnud Tattar läbis laupäevase ringi 64 viskega (kaks alla raja par’i), mis langetas ta viiendale kohale, vahendab Delfi Sport.

18 korvi peale kogus eestlanna kaheksa birdie‘t, kuid pidi korjama ka kolm bogey‘t ja viimasel korvil koguni triple-bogey. Enne seda hoidis Tattar seejuures kolmandat kohta.

Liidrina läheb viimasele ringile vastu reedese võistluspäeva viiendal kohal lõpetanud Ohn Scoggins. Laupäeval läbis ameeriklanna raja tulemusega 13 alla par´i, mis tähistas päeva ja ühtlasi turniiri parimat tulemust. Kahe päeva järel on Scogginsi koondskoor -16, millega ta edestab teist kohta hoidvat Kat Mertschi kahe viskega.

Kuigi viimane rada tõi pettumuse, ei tohi unustada kõiki häid tulemusi ja saavutusi, mida Tattari Austin on kettagolfi mängus näidanud. Oluline on jääda positiivseks ja õppida ebaõnnestumistest. Kettagolf on ala, kus edu ja ebaedu käivad käsikäes ning vaid järjepidev treenimine ja enesekindlus tagavad püsiva arengu. Austinit ootab ees uus võimalus tõestada end järgmistel võistlustel ning võtta õppetunnid kaasa edasisteks väljakutseteks. Tähtis on mitte loobuda ning jätkata oma kirge ja pühendumust kettagolfi vastu.

Loe rohkem:  Kristin Tattar tõusis Austinis viimase päevaga teiseks | Kettagolf

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga