Drelli korralik panus aitas Windy Cityl võita | Korvpall

1714405hd53bt24

Tere tulemast Eesti korvpalli uudistesse! Windy City Bullsi mängija Denzel Drelli suurepärane esitus viis meeskonna võidule ning pälvis kindlasti kõigi korvpallisõprade tähelepanu. Drelli panus oli tõeliselt muljetavaldav ja aitas meeskonnal võita olulise mängu. Tema oskused väljakul on üha enam tähelepanu köitmas ning see võit tõestas taas, et ta on oluline osa meeskonna edust. Jääme põnevusega ootama, milliseid saavutusi Drell järgmisena korvpalliplatsil näitab!

Eesti korvpallikoondislane Henri Drell tegi NBA tütarliigas Windy City Bullsi eest korraliku partii ning aitas oma meeskonna võiduni.

Chicago Bullsi tütarklubi oli tasavägise mängu järel 101:96 üle Maine Celticsist, teenides põhihooajal kaheksa kaotuse kõrvale kolmanda võidu.

Drell kogus Bullsi võidumängus 14 punkti (visked väljakult 5/11), võttis kaheksa lauapalli, neist neli ründelauast ning andis kolm resultatiivset söötu.

Windy City resultatiivseim oli taas Adama Sanogo, kes kogus 27 punkti ja 15 lauapalli. Quenton Jackson lisas 21 ja Chris Clemons 16 punkti.

Kokkuvõttes võib öelda, et Drell andis olulise panuse Windy City võidule. Ta näitas head mänguoskust ja aitas meeskonnal võita olulise mängu. Drelli panus oli märgatav nii rünnakul kui ka kaitsepositsioonil ning tema saavutused võitsid fännide ja kaaslaste lugupidamise. See võit tõstab kindlasti meeskonna enesekindlust ja annab neile positiivse tõuke edaspidisteks mängudeks. Loodame, et Drell suudab säilitada oma head vormi ja aidata Windy Cityl saavutada veelgi suuremaid võite tulevikus.

Loe rohkem:  Leedu kossuäss ohustas Meistrite liiga punktirekordit | Korvpall

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga