Drell tegi ookeani taga taas tugeva partii | Korvpall

2188114h4c5at24

Korvpallifännid üle kogu Eesti rõõmustavad, kuna meie oma talendikas korvpallur Kristian Drell on taas teinud silmapaistva esituse ookeani taga. Tema tugev partii on juba kõneaineks ning paneb meid uhkust tundma. Drelli oskused ja pühendumine näitavad, et Eesti korvpall on tõusuteel ning meil on palju põhjust oodata veel suuri saavutusi tulevikus. See on inspireeriv näide sellest, kuidas raske töö ja kirg spordi vastu võivad viia meid kaugele.

Eesti korvpallur Henri Drell jätkab NBA võistkonna Chicago Bullsi tütartiimis Windy City Bullsis head hooaega, kui aitas neljapäeval meeskonna 124:119 võiduni Raptors 905 üle.

Eesti koondislane kogus oma tiimi paremuselt teise korvikütina 23 punkti (visked väljakult 9/21, kaugvisked 2/8), üheksa lauapalli, kolm vaheltlõiget, kaks resultatiivset söötu ja kaks viskeblokeeringut.

Bullsi resultatiivseim oli 27 punkti visanud ja 15 lauapalli (neist kaheksa ründelauast) võtnud Adama Sanogo, Ben Coupet Jr. ja Andrew Funk lisasid 19 punkti.

Windy City on G-liigas idakonverentsis võitnud üheksa ja kaotanud 12 mängu, millega ollakse 13. kohal. Toronto Raptorsi tütartiimil on kolm kaotust rohkem.

Kokkuvõttes võib öelda, et Drelli tugev esitus ookeani taga on suurepärane saavutus Eesti korvpalli jaoks. Tema näitab, et Eesti mängijatel on võime võistelda rahvusvahelisel tasemel ning tuua au oma kodumaa korvpallile. Drelli pühendumine ja oskuslik mäng on eeskujuks noortele korvpalluritele ning annab lootust tulevikuks. See kaunistab Eesti korvpalli mainet ning tõstab professionaalsuse taset üle maailma. Oleme uhked Drelli saavutuste üle ning loodame näha teda veel paljudes edukates mängudes.

Loe rohkem:  LeBron James sai enda nimele järjekordse NBA rekordi | Korvpall

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga