Drell ja Bulls panid G-liiga esindusmeeskonna paika | Korvpall

2188114h4c5at24

Drell ja Bulls on ajaloolised tegelased Eesti korvpallis, kes on nüüd edukalt seadnud paika G-liiga esindusmeeskonna. Nende kogemused ja oskused on aidanud meeskonnal saavutada suurepäraseid tulemusi ning tõusta kõrgemale tasemele. Nende pühendumus ja kirg spordi vastu on nakatanud kogu tiimi ning loonud ühtse ja võimsa ühenduse. Drell ja Bulls on tõestuseks sellest, et visadus ja tahe võivad viia sind suurte saavutusteni korvpallis.

Eesti korvpallur Henri Drell naasis taas G-liigasse ning aitas Windy City Bullsi hooaja kümnenda võiduni, alistades G League Invite meeskonna 30 punktiga.

Koduplatsil mänginud Bulls võitis avaveerandi nelja punktiga ning oli poolajal viie silmaga peal, kuid kolmandat veerandit alustati 13:5 spurdiga. Kahekohalist eduseisu Bulls enam käest ei lasknud ja otsustava veerandi lõpuks jäi tabloole kodumeeskonna kindel 117:87 (26:22, 26:25, 33:24, 32:16) võit.

Drell veetis võidumängus platsil 24 minutit, mille jooksul viskas 11 punkti (kahesed 4/7, kolmesed 1/4), haaras kaheksa lauapalli ja jagas viis resultatiivset söötu. Lisaks tegi eestlane kaks vaheltlõiget ja pani ühe kulbi.

Bullsi parim oli keskmängija Adama Sanogo, kes tegi 22 punkti ja 12 lauapalliga kaksikduubli. Veel viis Bullsi mängijat jõudsid kahekohalise punktisummani.

Invite’i parim oli USA-s sündinud leedulane Matas Buzelis, kes lõpetas 24 punkti ja 13 lauapalliga. Varasemalt ka Saksamaal, Kreekas ning Iisraelis mänginud Gabe York lisas omalt poolt 20 silma.

G League Invite on NBA arenguliiga esindusmeeskond, mis loodi 2020. aastal, et pakkuda ülikoolikorvpallist loobunud noormängijatele mänguminuteid. Varasemalt on meeskonnas mänginud näiteks Houston Rocketsi täht Jalen Green, Golden State Warriorsi tõusev täht Jonathan Kuminga ning tänavu draft’is kolmandana valitud Scoot Henderson.

Kokkuvõtvalt võib öelda, et Drell ja Bulls on suutnud G-liiga esindusmeeskonna hästi paika panna, võites olulisi mänge ning tõestades end tugeva vastasena. Nende koostöö ja individuaalne panus on aidanud meeskonnal saavutada edu ning kindlustada oma positsiooni. Nende võitlusvaim ja pühendumus korvpallile on imetlusväärne ning loodame näha veel rohkem suurepäraseid saavutusi tulevikus.

Loe rohkem:  Kalev/Cramo lõpetas Eesti-Läti liiga põhiturniiri ühe kaotusega | Korvpall