Briti plaadifirma annab välja Shelton Sani kontsertalbumi vinüülplaadil | Muusika

2290692hd6cd

Tere tulemast Eestisse! Briti plaadifirma rõõmustab muusikasõpru üle terve maailma, annustades nende kõrvadele värsket helikunsti. Nende uusim väljalase on Shelton Sani kontsertalbum, mis jõuab vinüülplaadina muusikakogujate riiulitele. See ainulaadne kogumik viib kuulaja imelisse muusikamaailma, kus harmoonilised helid ja kirglikud esitused sulanduvad kokku unustamatuks kogemuseks. Tulge, sukelduge ja avastage end uue muusikamaailma sügavustes!

2002. aastal asutatud mürarokilegend Shelton San esitleb järgmisel . märtsil muusikapoes Terminal oma esimest kontsertalbumit ” ‘Live On The BBC”, mille annab välja Liverpooli plaadifirma 9×9 Records. Plaat ilmub nii vinüülplaadi kui digitaalse albumina.

2290692hd6cd

Kõik albumi lood on salvestatud mullu 13. jaanuaril Tallinnas toimunud albumi “EP2” esitluskontserdil ning lisaks kõigile “EP2” lugudele kõlavad plaadil ka mitmed varasemad lood. Album salvestati BBC Merseyside raadiojaama tellimusel, mis kandis osa kontserdist üle ka otse-eetris.

Shelton Sani kõrval astub plaadiesitluskontserdil üles ka Borm Bubu, lisaks mängib plaate Sander Varusk.

Kokkuvõttes on Briti plaadifirma otsus anda välja Shelton Sani kontsertalbum vinüülplaadil suurepärane uudis nii artisti fännidele kui ka vinüülplaadi austajatele üle maailma. See annab võimaluse nautida tema muusikat autentse ja ajatu kvaliteediga ning toob esile tema talenti ja kirge muusika loomisel. Selline väljaanne on suurepärane kingitus kõigile muusikasõpradele ning aitab jäädvustada Shelton Sani loomingut ajatu formaadiga. See samm kannustab ka teisi artiste järgnema samale teele ja toetama vinüülplaadi kui muusika levitamise vormi jätkuvat kasvu ja populaarsust.

Loe rohkem:  Aasta muusiku kontserdil kõlab Pärt Uusbergi looming | Muusika

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga