Draamateater kuulutas välja teatrijuhi konkursi | Teater

2056052hf866t24

Tere tulemast Draamateatri uudistesse! Eesti Draamateater on välja kuulutanud põneva konkursi uue teatrijuhi leidmiseks. See on suurepärane võimalus astuda juhtiva rolli ühte Eesti tuntuimasse ja armastatusse teatrisse ning panustada olulise kultuuriasutuse arengusse. Kui oled kirglik teatriinimene ja omad juhtimiskogemust, siis see võib olla just Sinu võimalus sära paista ning viia Eesti Draamateater uuele tasemele. Ära jäta võimalust kasutamata ja kandideeri juba täna!

SA Eesti Draamateater otsib avaliku konkursiga teatrijuhti. Konkursi tähtaeg on 18. märts, teatrijuht alustab tööd 21. septembril.

Draamateatri juhatuse liige vastutab teatri igapäevase juhtimise ja arendamise eest, ülesanneteks on muuhulgas ka teatri majandustegevuse lühi- ja pikaajaline planeerimine.

Kandideerimise eelduseks on magistrikraad või sellega võrdsustatud haridustase ja vähemalt viieaastane organisatsiooni või struktuuriüksuse juhtimise kogemus. Kandidaadilt oodatakse ka kirjalikku visiooni teatri tulevikust ja juhatuse liikme rollist.

Teatrijuhi valimisel on lisaks sihtasutuse nõukogule kaasatud teatri töötajate esindajad ning Eesti Teatriliidu esindaja.

Alates 2006. aastast on Eesti Draamateatrit juhtinud Rein Oja.

Kokkuvõtvalt võib öelda, et Draamateatri otsus kuulutada välja teatrijuhi konkurss on oluline samm teatri tuleviku ja arengu tagamiseks. Konkursi tulemusel võib leida juhi, kellel on värsked ideed ja visioonid ning kes suudab viia Draamateatri uuele tasemele. See annab lootust, et teater jätkab oma olulist rolli Eesti kultuurielus ning pakub publikule mitmekülgseid ja kvaliteetseid teatrielamusi ka tulevikus.

Loe rohkem:  Tallinna Linnateatris esietendub Uku Uusbergi lavastatud "Nachtland" | Teater

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga